Mobil

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell, kullanıcılarına fırsatlar sunmaya devam ediyor ve bu fırsatları dakika, sms gibi detayların yanı sıra internet bazında da muazzam bir seviyeye taşımış durumda. Turkcell salla kazan bedava internet başlığı altında bu detayı da siz değerli operatör kullanıcılarına sunmuş olacağız.

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını daha önce duymuş olduğunuzu düşünüyoruz ancak henüz bilgi sahibi olmayan kullanıcılar için de bazı detaylara yer vermek istedik. Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ve yine uygulama üzerinden fatura detaylarınızı görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ödeme ve yükleme işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bir diğer detay ise bedava internet ve dakika kampanyalarıdır.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Binlerce hat sahibi bu uygulama ile birlikte her hafta düzenli olarak bedava internet kazanıyor ve bu durumdan fazlasıyla memnun olduklarını da görebiliyoruz. Sizler de hemen şimdi indirme işlemini yapabilir ve salla kazan sayesinde bedava internet elde edebilirsiniz. Turkcell, keyifli bir çalışmaya imza atmış durumda ve uygulama içerisinde yer alan salla kazan oyunu ile birlikte internetin yanı sıra dakika ve ekstra paketler de kazanabiliyorsunuz. Her hafta sizlere bir hak sunuluyor ve telefonunuzu hafif bir şekilde salladıktan saniyeler sonra hediyeniz ekrana yansıtılıyor ve hattınıza otomatik olarak dahil ediliyor.

Her Hafta Yeni Bir Şans

Salla kazan uygulaması sayesinde her hafta yeni bir hediye kazanıyorsunuz ve az önce de dile getirdiğimiz gibi bunu eğlenceli bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Telefonunuzu salladığınız anda ekranda bir hediye paketi beliriyor ve o haftaki hediyenizi alıyorsunuz. İnternet paketinin yanı sıra dakika, sms ve dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz özel paketler de yine bu kampanyada yerini almış durumda. Turkcell, an itibarıyla ülkemizin en güçlü ve en kalabalık ailelerinden bir tanesi. Henüz bu operatöre geçiş yapmadıysanız eğer sizler de hattınızı taşıyabilir ve sunulan avantajlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Beklentilerinizin çok üstünde bir operatör ve çekim kalitesinin yanı sıra sunduğu bu tarz kampanyalar ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Salla kazan şu an için çok popüler ve zaten online dünyada detaylı bir araştırma yaptığınızda insanların bu kampanyaya ne denli ilgi gösterdiklerini sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Her hafta yeni bir hediye ve avantaj ile birlikte devam edebilir ve tadını çıkartabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Ios ya da Android platformlarında alış veriş mağazalarını ziyaret etmeniz yeteri olacaktır. Google Play ya da ios mağazaları aracılığı ile ücretsiz olarak download etme hakkına sahipsiniz. Üstelik yalnızca kampanyalar değil, birçok kolaylık sunuyor olması da bu uygulamayı daha popüler hale getiriyor. Fatura ödemelerinizi yapabilir ve bununla birlikte aylık kullanımlarınızı da daha detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Salla Kazan ile İlgili Önemli Bilgilendirme

4.5G uyumluluk detayını hatırlatmak istedik. Telefonlarınız 4.5G ile uyumlu ise bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz, aksi takdirde salla kazan üzerinden elde edeceğiniz interneti kullanamıyorsunuz. Bu detay dışında herhangi bir detay bulunmuyor ve yazımızın başından bu yana bahsettiğimiz gibi Turkcell ile birlikte kazanmak gerçekten çok kolay.

Daha Fazla Turkcell bedava internet kampanyaları için tıklayın.

Kaç yıllık Turkcell abonesi olduğunuz ya da faturalarınızı düzenli ödeyip ödemediğiniz gibi detaylar önemsiz. Eğer sizler de hat sahibi iseniz bu fırsattan en iyi şekilde faydalanabiliyor ve kazanç elde edebiliyorsunuz. Hemen şimdi hesabım uygulamasını indirebilir ve telefonunuzu sağa sola sallayarak hediyenizi alabilirsiniz. Hem keyifli hem de kazançlı bir hafta sizleri bekliyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu