Ana sayfa Mobil Turkcell Bedava İnternet Kazanma Rehberi

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Rehberi

734
2

Çalışmaları ile göz dolduran bir operatörden bahsetmek istiyoruz ve bu yazımızda Turkcell bedava internet kazanma rehberi başlığı ile birlikte alternatif promosyon fırsatlarına hep birlikte göz atacağız.

Turkcell, kullanıcılarına özel hazırladığı fırsatlar ile birlikte kazandırmaya devam ediyor ve sizler de bu kampanyalar dahilinde kazanan tarafta yerinizi alabilirsiniz. Dilerseniz alt başlıklar halinde konuyu hep birlikte ele alalım ve fırsatlar hakkında merak ettiklerinizi de yanıtlamaya çalışalım.

Turkcell Doğum Gününe Özel Bedava İnternet

Firmaların doğum günü özel promosyonlarına Turkcell de dahil olmuş durumda. Doğum gününüzde size özel bedava internet kampanyası için ekstra bir başvuru ya da detaya gerek duyulmuyor. Doğum gününüzde bedava internetiniz hattınıza tanımlanıyor ve bu hediye ilgili gerekli detaylar da Sms olarak tarafınıza iletiliyor. Bu hediyelerin bir geçerlilik süresi var ve bunu da firma belirleyecektir. Size gönderilen sms’te bu konu ile ilgili detaylar da yer alıyor ve bu süre zarfında bedava internet hizmeti alabiliyorsunuz. Kaç yıllık kullanıcı olduğunuz elbette önemli ve uzun süredir aynı operatörde iseniz kazanacağınız bedava internet paketi de çok daha yüksek ve tatmin edici olacaktır.

Turkcell Her Hafta Bedava İnternet

  • Bip Messenger uygulamasını indirin ve kişisel bilgileriniz ile girişinizi yapın.
  • Keşfet bölümünde yer alan arama seçeneğine dokunarak devam edin.
  • Bu bölüme Kim 1 GB İster? Yazıp arama yapacaksınız ve karşınıza çıkan ilk servise dokunun.
  • Hemen ardından yarışmaya başla butonuna tıklamanız gerekiyor.
  • Turkcell’in kullanıcılarına özel bir yarışması mevcut ve bu yarışmada karşınıza çıkan soruları doğru cevapladığınız takdirde sizler de hediye kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

2017 yılında projelendirilen ve kısa süre içerisinde hayata geçirilen çok özel bir arama motoru ve daha da önemlisi yerli arama motorundan bahsetmek istiyoruz. Turkcell alt yapısı ile yayın hayatına devam eden ve çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen arama motorunu sizler de kullanabilirsiniz. Reklam ve tanıtım çalışmalarını çok daha kusursuz bir seviyeye taşımak adına bedava internet kampanyası düzenliyorlar ve sizler de mağazalardan bu arama motorunu ücretsiz olarak indirdiğiniz ve kullanmaya başladığınız takdirde 1 GB ila 2 GB arasında değişiklik gösteren bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Yaani, güçlü bir arama motoru ve yerli olması da bizim için en önemli detaylardan bir tanesidir. Eğer sizler de ücretsiz internet kazanmak isterseniz bu uygulamayı indirebilir ve fırsatlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. 2 GB’a varan bedava internet için yapmanız gereken tek şey bu arama motorunu düzenli olarak kullanmak olacaktır. Bu sayede hem yerli üretime destek vermiş olacak hem de bedava internet kazanma şansı elde edeceksiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden indirme işlemlerinizi tamamlayabilir ve yerinizi alabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet

Turkcell Hesabım ile birlikte sizler de fatura geçmişinizi ya da faturalarınıza ait diğer tüm detayları anlık kontrol edebiliyorsunuz. Bununla birlikte fatura ödeme işlemlerinizi yerine getirebilir ve size özel fırsatlardan da haberdar olabilirsiniz. Henüz bu uygulamayı indirmediyseniz ücretsiz olarak download edebilir ve ilk indirmeye özel 1 Gb hediye internetinizi kazanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası

28 Şubat 2019 tarihinde kampanyanın sonlandığını belirtmek istiyoruz ancak merak etmeyin yakın zamanda güncelleme ile birlikte bu kampanya bir kez daha karşınıza çıkacak ve sizler de bedava internet hakkı elde edeceksiniz. Bu promosyon fırsatında 1 Gb bedava internet sunuluyor ve Turkcell aboneleri için de gayet güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Kampanyaya yoğun bir ilgi gösterildi ve yakın zamanda firmanın bu promosyon fırsatını bir kez daha sunmasını bekliyoruz. Takipte kalın ve herhangi bir kampanya durumunda editörlerimiz yine bu sayfa üzerinden gerekli bilgilendirmeyi detaylı bir şekilde yapacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB Hediye İnternet

Faturalı abonelere özel bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz. 31 art 2019 tarihinde sona erecek bu kampanya için acele etmeniz gerekiyor. Turkcell faturanızı otomatik talimat şeklinde belirleyip ödeme yaptığınız takdirde sizler de 2GB internet kazanıyorsunuz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının yapması gereken tek şey faturalarını otomatik talimat yöntemi ile ödemeleri olacaktır. Bu sayede faturalarınızı takip etme derinden de kurtulmuş olacaksınız ve ödeme işlemleri hesaplarınızda otomatik olarak yapılacak ve gerekli bilgilendirme de tarafınıza ulaştırılacaktır.

Otomatik ödeme talimatları kullanıcılar için de büyük ve önemli bir avantaj diye düşünüyoruz ve bu sayede ödemelerde herhangi bir gecikme durumu da söz konusu olmayacaktır. Sizler de talimatlarınızı bir an önce verebilir ve bedava internet kampanyasından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından projelendirilen bir diğer çok özel çalışmaya daha göz atmak ve bu uygulama hakkında sizlere de bilgi vermek istiyoruz. Dergilik uygulaması ile birlikte piyasada aktif olarak yayın hayatına devam eden ve geçmiş yıllarda piyasada yer almış olan tüm dergi ve basılı yayınları online olarak takip edebiliyorsunuz. Okumayı ve araştırmayı sevenler için harika bir uygulama olduğunu düşünüyoruz ve bu projeyi daha fazla insana duyurmak için de özel bir çalışma başlattıklarını görebiliyoruz. Sizler de hemen şimdi Dergilik uygulamasını indirin ve 1 Gb hediye internetinizi alın. Dergilik uygulaması ile birlikte çok sayıda basılı yayın online dünyaya taşınmış durumda ve artık hem cep telefonlarınızdan hem de tabletlerinizden basılı yayın takibi yapabileceksiniz. Kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran bu uygulama sizlere de kapılarını aralamış durumda ve üstelik çok özel bir hediye fırsatı ile de yüzlerinizi güldüreceğini düşünüyoruz.

Turkcell Bip Messenger Arkadaşını Getir

Turkcell alt yapısı ile hizmet vermeye devam eden Bip sayesinde sizler de internet bağlantınızın olduğu her noktada arkadaşlarınız ile iletişim kurabiliyor ve sohbet edebiliyorsunuz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ve anında 1 Gb internet kazanıyorsunuz. 5 arkadaşınızı uygulama üzerinden davet ettiğiniz takdirde ödülleriniz de artıyor. Bu sayede hem daha fazla kişi ile iletişime geçmiş olacak hem de bedava internet kazanacaksınız. Beklentilerinizin çok üzerinde bir uygulama olduğunu düşünüyoruz ve binlerce insan bu uygulama aracılığı ile iletişim kurmayı tercih ediyor.

1 Gb internet hediyesi için herhangi bir talepte bulunmanıza gerek yok ve download işlemini yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza yükleniyor ve sizler de kullanmaya başlıyorsunuz. İletişimi daha keyifli hale getirmek adına bu tür uygulamalara her daim ihtiyacımız var ve Turkcell de bunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Turkcell Upcall 1 GB Bedava İnternet

Turkcell upcall uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve 1 Gb bedava internet kazanabilirsiniz. Ramazan Ayı özel kampanyası olarak duyurulan bu fırsattan sizler de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Turkcell, sahip olduğu uygulamaları daha fazla insana ulaştırabilmek ve bu projelerin tanıtımını daha kusursuz bir şekilde yapabilmek adına hediye internet kampanyalarını sürdürüyor ve upcall kampanyası da bunlardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak indirdiğinizde hediye internetiniz de hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here