Yasal Uyarı

www.teknocard.com‘un tüm hakları saklıdır. Güncel Teknoloji haberleri, Mobil dünya, resim, Sosyal Medya gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.teknocard.com’a aittir. Teknocard sitesinde yer alan tüm yazılar, resimler, materyaller, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Tüm bunlar www.teknocard.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz ve yayınlanamaz. İzin alınmadan ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.teknocard.com’da yayınlanan herhangi bir içerik hiçbir bildirim yapmadan, her zaman değişikliğe gidebilir. Sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. İçeriklerde bir kaynak belirtilmediyse ilgili içerik yazarın tamamen şahsi fikrinden ibarettir. Gerçeğinin araştırılması için resmi kaynağından öğrenilmesi tavsiye edilir. Aksi durumda meydana gelecek sonuçlardan www.teknocard.com sorumlu tutulamaz.

Telif hakları veya kişilik hakları gibi tüm şikayetlerinizi  bize bildirmeniz durumunda en geç 7 iş günü içerisinde gerekli olan işlem yapılacaktır. Sitemizde telif hakkına sahip olduğunuzu belirttiğiniz bir materyali bize iletmeniz durumunda ilgili yazı en kısa sürede sitemizden kaldırılacaktır.

Bilgi ve iletişim: trkarizma1453@gmail.com

Başa dön tuşu