Mobil

Samsung J1, J2, J3, J5 ve J7 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung’un J serisi en çok tercih edilen ve beğenilen serilerinden bir tanesidir. Kullanım kolaylığı ve sunduğu avantajların yanı sıra rakamların daha uygun olması da insanları bu seriye daha yakın hale getiriyor. Merak edilen sorulara yanıt vermek adına makalelerimize devam ediyoruz ve bugün de sizlere Samsung J1, J2, J3, J5 ve J7 ekran görüntüsü alma işlemi ile birlikte yine serinin diğer modelleri için de bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

blank

Samsung J1, J2, J3, J5 ve J7 Ekran Görüntüsü Alma

  • Güç ve menü tuşlarına aynı anda kısa süreli olarak basılı tutmanız, ekran görüntüsü alabilmeniz adına yeterli olacaktır.
  • Samsung Galaxy J2 ekran görüntüsü alma işlemi de yine bu şekilde yapılabiliyor ve J serinsin diğer modelleri için de geçerli olan bir adımdır.
  • Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde telefonunuz titreyecek ve ekran görüntüsü aldığının bilgisini bu şekilde verecektir.
  • Samsung J3 ekran görüntüsü alma işlemini de yine bu şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz ve bu sayede sizler de anlık görüntüleri telefonlarınıza aktarabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü Kayıt Yeri

Samsung J5 ve J7 ekran görüntüsü alma eylemi için de aynı adımları takip edebilirsiniz ve bu adımın sonunda kayıt yeri olarak Galeri > screenshot bölümüne gitmeniz gerekiyor. Ekran görüntüsü alınan fotoğraflar burada depolanıyor fakat dilerseniz değişiklik yapabilir ve kayıt yerini farklı bir alan olarak belirleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu