Mobil

Kim 1 GB Bedava İnternet İster?

Kim Milyoner Olmak konseptine benzer bir yarışma ile Kim 1 Gb Bedava internet ister kapmayası hız kesmeden devam ediyor. Ülkemizin en güçlü operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, yeni dönemde de eğlenceli etkinliklere ve promosyon fırsatlarına devam ediyor: bu fırsatlardan faydalanmak için yerine getirmeniz gereken tek bir şart var ve o da Bip uygulamasını telefonlarınıza indirerek ilgili oyunu başarılı bir şekilde tamamlamak olacaktır.

Bip Messenger uygulaması, Turkcell tarafından hazırlanan ve kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşmayı başaran bir iletişim uygulaması ve bu uygulama sayesinde sizler de arkadaşlarınızla sohbet edebiliyor ve görüntülü konuşma daveti gönderebiliyorsunuz. Bu uygulamayı daha popüler hale getirmek adına farklı etkinlikler düzenleniyor ve az sonra bahsedeceğimiz oyun da bu etkinliklerden bir tanesidir.

Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama bölümüne kim 1 Gb yazmanız yeterli olacaktır ve zaten oyun karşınıza çıkıyor. Oyuna katıldığınız andan itibaren Bip üzerinden sorular alıyorsunuz ve bu sorulara doğru yanıt verip oyunu tamamladığınız takdirde 1 GB bedava internetiniz otomatik olarak hattınıza yükleniyor. Oldukça keyifli bir oyunun sonunda sizler de bedava internet kazanacaksınız ve milyonlarca kullanıcı da bu oyun ile kazanmaya devam ediyor. Şimdi dilerseniz şartlara da hep birlikte göz atalım ve dikkat etmeniz gereken hususları da hep birlikte değerlendirmiş olalım.

blank

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

1. 3 soru ve 5 aşamalık bir oyundan bahsediyoruz. Oyunun herhangi bir anında ayrılarak o ana kadar ki hediyenizi alabiliyorsunuz ancak 15 soruyu doğru bildiğiniz takdirde yani oyunu eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda 1 GB bedava internet kazanacaksınız. Sorular gayet basit ve zaman zaman sizlere ipucu da verilecektir.

2. Kampanya için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur ve zaten Bip uygulamasını da ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

3. Oyunun en keyifli yanı ise birbirinden özel hediyeler sunuyor olmasıdır ve az önce de dile getirdiğimiz gibi oyunun herhangi bir anında hediyenizi alarak çekilebiliyorsunuz ancak tamamladığınız takdirde büyük ödül olan 1 GB hediye, hattınıza yüklenecektir. Hediyeler sürekli olarak değişiyor ve her hafta yepyeni hediyeler ile birlikte daha dikkat çekici bir oyun karşımıza çıkıyor.

4. Haftada bir oynayabileceğiniz bu oyunda kazanacağınız hediyelerin hattınıza yüklenmesi ise en geç 48 saat sürüyor. Sistem tarafından otomatik atama yapılıyor ve herhangi bir aksaklık durumunda çağrı merkezi ile iletişime geçerek sizler de şikayetlerinizi ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

5. An itibarıyla Android kullanıcılarının faydalanabileceği bir etkinlik olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ancak kısa süre içerisinde ios kullanıcıları da bu etkinlikten en iyi şekilde faydalanabilecek. Kısa süre içerisinde çok fazla ilgi gördüğünü hatırlatmak gerekiyor ve Turkcell de bu ilgiye kayıtsız kalmak istemiyor.

6. İlk etapta 50MB hediye internet ödülü karşınıza çıkıyor ve soruyu yanıtladıktan sonra bu ödülü alıp çekilme şansına da sahipsiniz. Hayır ben sonuna kadar devam etmek istiyorum diyorsanız aşama aşama farklı ödüllere ulaşacaksınız. Soruları cevaplamak için 30 saniye gibi bir süre veriliyor ve bu sürenin gayet ideal olduğunu düşünüyoruz.

Kazanmak isteyenler bu oyun ile birlikte etkinliğe dahil oluyor ve alınan geri bildirimler de gayet olumlu görünüyor. Sizler de keyifli bir oyunun sonunda Turkcell bedava internet kazanabilir ve şansınızı her hafta bir kez daha deneyebilirsiniz. Bizler de Turkcell’i böylesine eğlenceli bir kampanya düzenledikleri için tebrik etmek istiyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu