Mobil

iPhone Müzik İndirme Programları!

Bu yazımızda sizlere iPhone’a müzik indirme yapabileceğiniz uygulamaları tanıtacağız. iPhone kullanıcılarının en büyük sıkıntıların biri olan müzik, şarkı indirme sorunlarını aşağıda vereceğimiz uygulamaları kullanarak çözebilirsiniz.

Akıllı cihazların güvenilir bir şekilde kullanımı konusunda en çok müzik indirme programlarından zarar gören kullanıcılar için IOS işletim sisteminin yer aldığı iPhone cihazlarına güvenilir olarak kullanılabilecek pek çok müzik indirme programını yükleyebilmek mümkündür. iPhone müzik indirme işlemi için gerekli olan uygulamanın App Store üzerinden indirilebilmesi mümkün olurken ücretsiz bir şekilde bu uygulamalara sahip olunabilir.

Apple’ın ürettiği iPhone modellerinde en çok tercih edilen müzik indirme programları birbirinden farklı şekilde mağazada yer almaktadır.

iPhone için Müzik İndirme Programları:

blank

Freegal Music

iPhone cihaza güvenilir bir şekilde müzik indirme işlemini yapmak isteyen kullanıcı için tercih edilebilecek uygulamalardan bir tanesi App Store içerisinde yer alan Freegal Music’tir. iPhone müzik indirme programları içerisinde yer alan bu uygulama içerisinde yaklaşık olarak 7 milyon müzik bulunur. İndirme işlemi için arama butonuna aranan müziğin adının yazılması ve çıkan seçeneklerden hem dinleme hem de indirme işleminin yapılabilmesi mümkün olur. Freegal Music, App Store içerisinde en çok tercih edilen müzik indirme programlarından bir tanesi olarak bilinir.

blank

Tubidy

IOS işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış ve hem iPad için hem de iPhone’lar için indirilmeye müsait olan müzik indirme programı olarak Tubidy, Youtube üzerinden video ve mp3 indirilmesine de olanak tanımaktadır. iPhone müzik indirme programı olarak App Store içerisinde yer alan Tubidy, Youtube bünyesinde yer alan videoların farklı formatlarda cihaza indirilmesine de olanak tanır. Kullanıcının uygulama içerisinde kendi zevkine göre oynatma listesi oluşturabilmesi de mümkün olur. Cihaza zarar vermeden güvenilir bir şekilde kullanılabilecek müzik indirme programlarından biri olarak bilinir.

blank

Spotify Music

Daha çok müzik dinleme uygulaması olarak bilinse de dinlenen müziklerin indirilebildiği ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan en nitelikli müzik uygulaması olarak bilinen Spotify, IOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad’lerde çalışmaktadır. Müziklerin kaliteli ve reklamsız bir şekilde dinlenebildiği, indirilebildiği bu uygulama kapsamında para karşılığı müzik alımı söz konusu. Cihaza indirilen müziklerin yanı sıra hesap içerisinde de kaydedilen satın alınmış olan müziklerin tamamına erişim sağlayabilmek mümkün. Uygulama içerisinde kullanıcının kendi müzik listesini oluşturabilmesi gibi kullanışlı ara yüz de yer almakta. iPhone ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biri olsa da uygulama içi para ile alım yapılıyor.

blank
iPhone Müzik İndirme Programları!

Free Music Downloader

iPhone Müzik indirme uygulamaları içerisinde yer alan günlük indirme limitinin olmadığı bu uygulama kapsamında gün içerisinde sınırsız müzik indirme işlemi yapılabilmekte. İpad ya da iPhone cihaz ile Sound Cloud üzerinden dinlenen müziği tek tıkla indirebilmek mümkün. İndirme işlemini yapmadan önce kullanıcının dahili player ile aradığı müziği dinleyebilmesi ve dinlerken ileri ya da geri sarma işlemini yapabilmesi de mümkün olmaktadır. Müzik indirme işlemini yaparken de arka planda müziğin dinlenmesine olanak veren bu uygulama App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

blank
iPhone Müzik İndirme Programları!

Tidal

Spotify ile ara yüz ve tasarım biçimi açısından oldukça benzerlik gösteren bu uygulama aylık 19 dolarlık bir ücret karşılığında sınırsız müzik indirme işlemi yapılmasına olanak tanır. Telefona müzik indirme ve çevrimdışı kayıt etme özelliğine sahip olan Tidal, iPhone cihazlarda güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir.

App Store’dan indirme işleminin yapılmasının ardından uygulama içerisine giriş yapıldıktan sonra istenilen müzik için arama yapılır. Albüm şeklinde çıkan kısımdan aranan müziğe erişim sağlayabilmek ve hem dinlemek hem de cihaza indirebilmek mümkün olur. Uygulama içi para ile çalışan müzik indirme programlarından bir tanesidir.

Ayrıca bakınız: Android müzik indirme uygulamaları

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu