Mobil

Android Müzik İndirme Programları

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve kesintisiz müzik keyfini kusursuz bir şekilde yaşatan çok sayıda program var. Android müzik indirme programları başlığı altında bu uygulamaları sizinle de paylaşacağız. Aslında birçoklarını yakından tanıyorsunuz ve öyle tahmin ediyoruz ki cep telefonlarınızda da yerini almış durumda.

Android Telefonlarda Müzik İndirme

Hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz ve dilediğiniz müziği dinlemenize yardımcı olacak olan bu programlar için sizler de listemize göz atabilirsiniz.

Soundcloud:

En bilinen ve yine en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi. Eğer isterseniz sizler de kendi ürettiğiniz müzikleri bu programa ekleyebiliyor ve kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere ulaşma şansı buluyorsunuz. Ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve 150 milyondan fazla şarkıya ev sahipliği yaptığı gerçeğini de es geçmemek gerekiyor. Alanındaki en başarılı isimlerden biri ve sahip olduğu ara yüz sayesinde çok daha kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor ve bu da en önemli artılarından bir tanesidir. Tabi yine ücretsiz olarak müzik indirebiliyorsunuz ve milyonlarca şarkıyı arşivlerinize eklemek için harika bir fırsat olacaktır.

Google Play Music

Google alt yapı desteği ile birlikte kusursuz bir müzik deneyimi sizleri bekliyor. Herhangi bir ücret ödemeden hizmet alabilir ve dilerseniz beğendiğiniz şarkıları sizler de cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Google desteğine sahip olması onu zirveye taşıyan en önemli unsurlardan biri. Cep telefonlarınızı satın aldığınızda zaten kurulu olarak geliyor ve ekstra bir download ya da kurulum işlemi gerektirmediğini de bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Oldukça başarılı bir uygulama ve yelpazesi de bir hayli geniş. Farklı türler ve farklı kesimlere hitap eden sayısız içerik ile birlikte sizler de müzik dinleme keyfini daha özel bir boyuta taşıma şansı elde ediyor olacaksınız. Bu aşamada zirvede olmayı hak ediyor ve milyonlarca insanın cep telefonunda kendine yer edinmiş durumda.

android-muzik-indirme-programlari

Spotify

Belki de en popüler isimlerden biri. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı kullanım seçeneği mevcut. Eğer ücretsiz olarak hizmet alıyorsanız ne yazık ki download şansı sunulmuyor. Bunun için Premium hesaba yani üyeliğe sahip olmak durumundasınız ve bu sayede sizler de dilediğiniz şarkıyı bir tek tık ile cihazlarınıza download edebiliyorsunuz.

An itibarıyla en başarılı uygulamalardan biri olduğu gerçeğini de es geçmemek gerekiyor. Daha da önemlisi ara yüzü kusursuz ve kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı da kesinlikle düşünmüyoruz. Henüz bu programa sahip değilseniz eğer sizler de Google pay üzerinden download işlemini gerçekleştirebilir ve kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz.

Deezer

Yine en popüler ve aynı zamanda en eski uygulamalardan biri. Eğer sizler de sadakatinizi göstermek isterseniz hemen şimdi ücretsiz olarak download edebilir ve bu uygulama ile tanışabilirsiniz. Ara yüz konusunda sizleri yanıltmayacak ve sahip olduğu zengin arşiv sayesinde taleplerinize de doğrudan yanıt veriyor olacaktır.

Deezer, ücretsiz kullanım için en uygun isimlerden biri. Milyonlarca şarkıya bir tek tık ile erişim sağlayabilir ve dilerseniz download edebilirsiniz. Aslında yalnızca cep telefonlarınızda değil, tablet ve bilgisayarlarınızda da yine bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde, ders aralarında, gündelik hayatlarınızda, kısacası her yerde yanınızda yer alacak olan bu uygulama sayesinde müzik keyfini kusursuz bir seviyeye taşıma şansı elde edeceksiniz. Henüz tanışmadıysanız eğer sizler de indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemek durumunda olmadığınızı da bir kez daha hatırlatmış olalım.

Ayrıca bakınız: iPhone müzik indirme uygulamaları

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu