Oyun

Zula Sistem Gereksinimleri

Zula sistem gereksinimleri neler? Madbyte games’in yapımcılığını üstlendiği ve dağıtımı lokum games tarafından yapılan Zula, kıska süre içerisinde piyasanın en popüler ve en çok tercih edilen oyununa dönüştü. Bu oyun ile ilgili en ilgi çekici bilgi ise MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı video oyunu olmasıdır. Gerçekten gurur verici bir gelişme ve oyunun kısa sürede büyük ve geniş kitlelere ulaşması da yine en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Henüz tanışma ya da oynama fırsatı bulamadıysanız eğer sizler de adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz. Zula sistem gereksinimleri hakkında konuşacağız ve cihazlarınızın bu oyunu kaldırıp kaldırmayacağını hep birlikte göreceğiz. Oyun ve cihaz teknolojisi her geçen gün biraz daha gelişiyor ve artık oyunları oynamak için çok daha üst düzey cihazlara ihtiyacımız oluyor.

Zula Sistem Gereksinimleri

Zula bu oyunlardan biri değil ve düşüm sistem gereksinimleri ile birlikte oyun severleri bir kez daha memnun etmeyi başarıyor. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden oyunun neler istediğini ve hangi cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynanabileceğini de yine hep birlikte ele almış ve incelemiş olalım.

  • Intel işlemci desteği ile birlikte Pentium 4.2 ghz yeterli olacaktır.
  • Amd işlemci kullanıcıları ise Anthlon Xp tercihinde bulunabilir.
  • Nvidia ekran krtı GeForce 210 tavsiyesinde bulunabiliriz.
  • Amd ekran kartı tercih edecekler ise Radeon X600 serisine göz atabilir.
  • 1 Gb ram yeterli olacaktır.
  • Win7-32 ya da win7-64
  • Direct X 9
  • 2 Gb depolama alanı

Bahis geçen sistem gereksinimleri ile birlikte sizler de oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Tabi daha donanımlı ve daha güçlü bir cihaza olmanız tavsiye ediliyor ve bu sayede herhangi bir takılma ya da donma sorunu ile de karşı karşıya gelmeyeceksiniz. Zula, yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi oldukça mütevazı bir oyun ve zaten kısa süre içerisinde bu denli tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Düşük sistem gereksinimleri ile birlikte binlerce oyun severin taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Şu an için oyun dünyasının en popüler isimlerinden biri ve henüz oyun ile tanışma fırsatınız olmadıysa sizler de bir an önce harekete geçebilir ve yerinizi alabilirsiniz.

zula-sistem-gereksinimleri

Cihazım Yeterli ancak Oynayamıyorum!

Sistem gereksinimlerini karşılıyor olabilirsiniz ve buna rağmen oyunu oynayamıyorsanız eğer ekran kartı güncellemesi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ekran kartı, bu tür oyunlarda en önemli unsurlardan biri ve güncelleme yapılmadığı takdirde hata alıyor olmanız gayet normaldir.

Bunun yanı sıra direct x güncellemesi yapmanız da tavsiye ediliyor. Güncellemeleri kontrol edin ve gerektiği gibi yapın. Emin olun oyuna giriş esnasında ya da oyun esnasında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Zula, oyun sever dostu oyunlardan biri ve zaten yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi sistem gereksinimleri bakımından gayet mütevazı bir görüntü sergiliyor.

Cihazlarınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız eğer hemen şimdi indirme işlemini gerçekleştirebilir ve oyun ile bir an önce tanışabilirsiniz. Türk yapımı olması gerçekten dikkat çekici ve şu an için birçok hata ve eksiklikten temizlenmiş durumda. Her geçen gün daha iyi ve daha kusursuz bir seviyeye taşınıyor ve kullanıcı sayısının arttığını da özellikle hatırlatmak isteriz. Keyifli bir oyun ve akıcı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zaten oynamaya başladığınız andan itibaren bunu sizler de çok daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu