Mobil

Zeki Emocan Tarife ve Kampanyaları

Türkiye’nin operatör devlerinden biri olan Turkcell Emocan ile karşımıza çıkıyor. Turkcell daha önce cellocan animasyon karekterlerini kullanmıştı. Emocanlar reklam filmi yayına girdi. 7’den 70’e tüm kesime aktaracak olan Turkcell Emocanlar, 6 farklı karakterinden oluşuyor. Bu yazımızda zeki Emocan tarife ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.
Turkcell’den yapılan açıklamada 22 yıldır sektörün lider markası olarak müşterilerimizin seslerine kulak veriyoruz. Herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkıyoruz. Emocanlar ile herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı halkımızın markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz.

Zeki Emocan En Uygun Teklifleri, Tarife ve Kampanyaları

Emocanlar içerisinde en akıllı ve hesabını bilir, kaliteden kesinlikle ödün vermez. Karşısına çıkan olay ne olursa olsun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır. Zeki Emocan Tarife ve Kampanyaları hakkında detaylı bilgiler Turkcell tarafından açıklandığı an burada Teknocard tarafından paylaşılacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu