Mobil

En Kullanışlı Telefon Hızlandırma Programı

Yetersiz Ram ve işlemciye bağlı sorunlardan bir tanesi olan telefon yavaşlaması problemini sizler de uygulama desteği alarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Telefon hızlandırma programı başlığı altında birkaç uygulamadan bahsedeceğiz ve elbette tavsiyelerimiz de olacaktır.

Bu tür uygulamaları tercih ederken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz çünkü art niyetli programların sayısı da bir hayli fazla ve fayda sağlamak yerine telefonlarınıza zarar verebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

Cep telefonlarınıza yüklediğiniz programlar ve kullandığınız birçok uygulama, telefonlarınızın yavaşlamasına neden oluyor. Bizim tavsiyemiz, cihazlarınızı düzenli olarak temizlemeniz ve ihtiyacınız olmayan uygulamaları da yine bu cihazlarda barındırmamanız yönünde olacaktır. Aşırı yükleme yapma ya da telefonu uzun süre kullanma gibi detaylar da yavaşlamanın en önemli nedenleri arasında gösteriliyor.

Telefon Hızlandırma Programları

Az sonra bahsedeceğimiz uygulamaların hepsi güvenilir ve ücretsiz olarak hizmet veren uygulamalardır. Cep telefonlarınızı daha verimli ve daha sağlıklı bir biçimde kullanmanıza yardım edecek olan bu programlar sayesinde bellek temizliğini de sorunsuz bir şekilde yerine getirebilecek ve bunun için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Clean Master

Kingsoft imzası taşıyan ve an itibarıyla mağazalarda en popüler uygulama olarak karşımıza çıkan clean master, beklentilere kusursuz bir şekilde yanıt veriyor. Uygulama tamamen ücretsiz ve bünyesinde barındırdığı virüs programı ile de telefon korumasında ve temizliğinde etkin bir rol aldığını hatırlatmak gerekiyor.

blank

Clean Master, en işlevsel uygulamalardan biri ve geniş bir aralıkta hizmet veriyor. Taleplerinize en doğru şekilde yanıt verecek olan bu uygulama ile birlikte cihazınız daha hızlı olacak ve temiz bir görüntü sergileyecektir. Uygulama, izin almadan hiçbir şekilde hareket etmiyor ve sorun yaratacak işlemlere imza atmıyor. Cihazda herhangi bir problem sezdiği takdirde bir bildirim gönderiyor ve sizler de bu bildirime izin veriyor ya da olumsuz yanıt vererek devam edebiliyorsunuz.

App Cache Cleaner

Cihazlarınızın bakımını yapmak ve cihazlarınızdan daha fazla fayda sağlamak istiyorsanız eğer bu uygulamayı da tercih edebilirsiniz. Ön bellek ve çerezlerin temizlenmesi konusunda en az Clean Master kadar etkin ve etkili bir uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Bu programı ücretsiz olarak indirebilir ve aktif hale getirebilirsiniz.

Telefonlarınızı kullanırken çok fazla müdahale etmiyor ve süreci baltalamıyor. Cihaz kullanımı ile ilgili bir sorun sezdiği takdirde küçük uyarılarda bulunuyor ve sizler de bu uyarılar doğrultusunda daha rahat bir şekilde hareket edebiliyorsunuz.

Cleaner

Uzun süredir sektörde yer alan ve sayısız insana ulaşmayı başaran programlardan bir tanesidir. Clean Master ile benzer özellikleri bünyesinde barındırıyor ve gayet işlevsel bir program olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Android 2.3 ve üzeri sürümler için kullanımı mümkündür ve bu sürümün altındaki cihazlar ne yazık ki uygulamadan faydalanamıyor.

Bu uygulamayı kullanan cihaz sahiplerinin büyük bir kısmı tarafından tavsiye ediliyor. Yine kendi içerisinde barındırdığı güçlü virüs programı ile birlikte güçlü bir koruma sağlıyor. Ön bellek ve çerez temizliği konusunda da bir hayli başarılı ve bu uygulamayı kullanarak sizler de cihazlarınızdan daha fazla verim elde edebiliyorsunuz.

Profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Cleaner, basit bir ara yüze sahip ve kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı da düşünmüyoruz. Cleaner, tamamen ücretsiz bir program ve sizler de dilediğiniz an uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu hızlandırmak ve yine cihazlarınızdaki fazlalıklardan kurtulmak adına bizim de tavsiye edebileceğimiz isimlerden bir tanesidir ve aynı zamanda sayısız kullanıcı da bu uygulamayı tavsiye etmeye devam ediyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu