Mobil

Suya Dayanıklı Akıllı Telefonlar 2017

Akıllı telefon teknolojisi muazzam bir seviyeye ulaşmış durumda ve Suya Dayanıklı Akıllı Telefonlar kullanıcılarına büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Suya dayanıklı telefon ibaresini daha önceki yıllarda duysanız sanıyoruz ki bunun imkansız ve hatta mucize gibi bir şey olacağını düşünürdünüz ancak yeni dönem ile birlikte teknoloji bu noktaya ulaşmış durumda ve artık su geçirmez akıllı telefonlar ile birlikte beklentilerinize bu anlamda da yanıt alabiliyorsunuz. Dilerseniz bu modellere hep birlikte göz atalım ve sizlere ne gibi bir fayda sunduklarına da birlikte göz atalım.

Su Geçirmez Akıllı Telefonlar

blank

Iphone 7

Ülkemizde inanılmaz bir popülariteye sahip olan ve dünya genelinde de telefon piyasasını elinde bulundurmaya devam eden Iphone serisi, her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor ve daha da önemlisi telefon teknolojisine muazzam bir katkıda bulunuyor. Ne yazık ki ülkemize giriş yaptığı anda rakamlar inanılmaz bir noktaya ulaşıyor ve 4300 lira gibi bir satış rakamı da cepleri fazlasıyla yakıyor. Bu paraya değer mi dediğinizi duyar gibiyiz ancak maddi anlamda kendinize güveniyor ve daha uzun ömürlü bir telefon tercihinde bulunmak istiyorsanız bu model sizleri kesinlikle tatmin edecek ve beklentilerinize de yanıt verecektir. Telefon kesinlikle su geçirmiyor ve daha da önemlisi zorlu doğa koşullarından da hiçbir şekilde olumsuz etkilenmiyor. Toprak, yağmur, çamur ve benzeri durumlarda herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğinin garantisini veren Apple markası, test çalışmalarında büyük bir başarı elde etti ve an itibarıyla kullanıcılar da bu modelden oldukça memnun.  Az önce de belirttiğimiz gibi maddi anlamda kendinize güveniyorsanız bu modeli listelerinize alabilir ve sizler de bir an önce siparişlerinizi verebilirsiniz. Garanti kapsamında olan telefon, bu tür bir sorun ile karşılaştığınızda yani su geçirdiği anda yenisi ile değiştiriliyor.

blank

Sony Xperia XZ

Telefon teknolojisinde de kendine önemli bir yer edinmeyi başarmış olan Sony, akıllı telefon konusunda oldukça başarılı işlere ve modellere imza atmaya devam ediyor. Kendini sürekli olarak geliştiren ve yalnızca telefon teknolojisinde değil, farklı ürün grupları ve kategorilerde de aynı başarıyı elde eden bu marka, XZ modeli ile su geçirmez bir telefon sunmuş durumda. Sizler de sert doğa koşullarında uzun süre kalıyor ve işiniz gereği bu tür zorlu ortamlarda yer alıyorsanız bu telefona ihtiyacınız olacaktır. Yapılan testlerde büyük başarı elde edildi ve kullanıcılar da telefonu şiddetle tavsiye etmeye devam ediyor. Kamera ve görüntü kalitesi ile de dikkatleri üzerine çeken bu modelin bir üst başlıkta yer verdiğimiz telefondan çok daha ucuza satıldığını da eklemek gerekiyor. 2300 lira gibi bir satış rakamına sahip olan bu telefonu sizler de mercek altına alabilir ve dilerseniz siparişlerinizi de bir an önce verebilirsiniz. Sony teknolojisi kapsamında garantili olarak sunulan telefon birçok konuda sizlere yardımcı olacak ve fayda sağlayacaktır.

blank

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge

IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ortalama 1.5 metre derinlikte 30 dakika boyunca suya dayanabiliyor. Galaxy S7 modellerinin bugünkü fiyatı ortalama 2,500 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

blank

Lenovo Moto Z

Geçmiş yıllarda bu markaya karşı büyük bir ön yargı söz konusu idi ancak bilgisayar teknolojisine yaptığı yatırımlar ve sunduğu ürünler ile birlikte bir adım öne çıkmayı başaran Lenovo, akıllı telefon piyasasına da muazzam bir giriş yapmayı başarmış durumda. Bu başarının en önemli göstergelerinden bir tanesi de Moto Z modelidir. Bu modelin en büyük özelliği kesinlikle su geçirmiyor olmasıdır ve eğer sizler de Lenovo markasına yakın duruyorsanız bu modeli listelerinize ekleyebilirsiniz. Görsel olarak da sizleri tatmin edecek olan telefon, işlevsel yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu