blank

 

Xiaomi, genelikle akıllı telefon haberleri ile karşımıza çıksa da bu kez yeni üretilen bir kulaklığını tanıttı! Aksesuar satışları ve tasarımları konusunda da bizlere her daim çekici kılınan parçaları sunan Xiaomi, bu konu da yeni aksesuarını da tanıtmış oldu. İşte karşınız da Piston 3! Firmanın fiyat perfonmans ilkesi doğrultusunda piyasaya sunduğu ürünlerin çeşitliliği artıyor ve kendisini geliştirmeye devam ediyor.

 

Xiaomi’nin bu ürünü, performans ürünü olarak tanıttığını da söyleyebiliriz. Ürünün fiyatı sadece 16 dolar! Alüminyum malzemeden hazırlanmış olan kulaklık, Spiral Pipe sayesinde bass sesinde kullanıcılarına hiç beklenmedik performanslar sunabiliyor. Ayrıca bu kulaklık Red Dot ismi verilen bir tasarım ödülünün de sahibi oldu! Farklı kulak yapılarına uyumlu olarak dizayn edilmiş silikon uçları bulunmaktadır.

 

Aşınma ve soyulma gibi durumları tamamen ortadan kaldıran kulaklığın, malzeme olarak da çok güçlü bir yapıdan oluştuğunu sözlerimize ekleyelim. Mikrofonunu da sıfırdan tasarlayan Xiaomi, Piston 3 ile beraber daha net görüşmeler yapabilmenizi de siz değerli kullanıcılara sağlıyor!

 

Yeni Kulaklık : Xiaomi  Piston 3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz