Blog

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı kredi 1944 yılından beri müşterilerine hizmet sağlamakta, telefon bankacılığı ile ise 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Bazı durumlarda müşteriler nasıl direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabileceğini bilememesi sebebi ile bir türlü bağlantı kuramaz ve memnuniyetsizlik durumu oluşabilir. Bu durumda problem genellikle müşterinin Yapıkredi müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Aslında bunun oldukça kolay ve hızlı bir yolu bulunur.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Yapı kredi müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanabilmek amacı ile ilk olarak telefon bankacılığı olan 0850 222 0 444 numarası ya da 444 0 444 numarası aranmalıdır. Bundan sonra ise telesekreter öncelikle TC kimlik no ve hesap numaralarınızı isteyerek müşterilerini tanımlamaya gidecektir. Bundan sonra ise bankacılık hizmetleri ile ilgili yönlendirmeleri saymaya başlar, bu sırada telefonunuzdan 2‘ye basarak sırada ki menünün gelmesini bekleyiniz. Yeni menü okunmaya başladığı zaman ise “0” tuşlandığı zaman telesekreter direk olarak sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

blank

Telefon Bankacılığı Hizmetleri

Telefon bankacılığı günümüzde en yaygın tercih edilen banka hizmetlerinden birisidir. Özellikle şubede yapılan bütün hizmetlerin hemen hemen gerçekleştirilebilmesi, internet bankacılığına nazaran daha güvenilir ve güvenli olması, aynı zamanda da internet şifresi, hesap kapatma gibi hizmetlerde direk şubenin dahi vermediği hizmetlere destek vermesi sebebi ile her zaman yoğun olmaktadır.

Bankalar Yoğunluğu Aşmak Amacı İle Telesekreter Hizmeti Sunar

Bankalar yoğun müşteri hizmetleri taleplerinde müşteri temsilcisinin yoğunluğunu almak ve müşterilerinin işlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak amacı ile telesekreter hizmeti vermektedir. Telesekreterin bir diğer amacı ise müşterileri gruplandırarak müşteri temsilcisine müşteri problemi hakkında bir ön bilgi sağlamaktadır. Bankalar günümüz teknolojisinde yoğun bir şekilde şube bankacılığı dışında internet, mobil ve telefon bankacılığı ile hizmet vermektedir. Bunlardan en yoğun talep görense telefon bankacılıktır.

Özellikle de en çok kullanılan olan telefon bankacılığı şubeye göre ekstra hizmet sağlaması sebebiyle yoğun olarak tercih edilmektedir. Buda telefon bankacılığında bazı yoğunlukların oluşmasına sebep olmaktadır. Yoğunluğu aşmak ve telefon bankacılığında direk olarak müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için gerekli tuşlamaların yapılması yeterlidir.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu