Android

Xperia Z3 Lollipop Güncellemesi!

Sony, 2 hafta önce Z3 için yeni bir andorid güncellemesi sundu ve bu güncelleme ülkemiz dahil tüm kullanıcılarına ulaştırıldı. Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi total de 586 MB boyutunda ve siz değerli kullanıcılara da pek çok imkan sunuyor!

Materyal tasarıma dayalı bir ara yüz, ayarlar menüsü tamamen özelleştirilebilir, yeni bildirim stili, ART sanal çalışma makinesi çoklu kullanıcı profilleri, misafir modu ve microSD karta taşınabilmesi gibi özellikler bu güncelleme ile beraber söz konusu! Ayarlar menüsünden “güncelleme” menüsüne geçiş yaparak dilediğiniz gibi bu uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz!

Kullanıcılar daha yeni sunulmasına rağmen %40 oranında bir indirme gerçekleştirdi ve teknoloji forumlarında da pek çok olumlu yönünden bahsedildi. Kısmen bazı ufak tefek problemler var fakat bunlar ufak güncellemeler ile ileri ki süreçler de tamamen giderilecek seviye de!

 

Xperia Z3 Lollipop Güncellemesi!

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir Yorum

  1. I ve updated myto lollipop 5.1 but my home screen is rotating although I ve turned the auto rotate off and the home screen is the only one rotating while running apps or others are not affected is it a feature or bug?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu