Mobil

Xiaomi Mido Görüntüleri Gelmeye Başladı

Çinli teknoloji devi Xiaomi son dönemde akıllı telefon üretimine daha fazla önem vermeye başladı. Ardı ardına sürekli yeni oyun serileri ile gündeme gelen dev marka son olarak ise Xiaomi Mi serisi ile gündeme gelmişti. Satış rakamları da oldukça yüksek seyreden marka son akıllı telefon serilerinde istediğini de alınca seriye bir yeni üye daha ekleme kararı aldı. Bu kez ise seriye yeni eklenecek olan üyesinin Xiaomi Mido olacağı da açıklandı. Telefonun duyurulmasının hemen ardından ise serinin yeni üyesinin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

2 GB Ram İle Beraber Gelecek

Bu noktada Xiaomi Mido serisinin ilk test sonuçları da ortaya çıkmaya başladı. İlk test sonuçlarına yansıyan özelliklere bakacak olursak ise yeni seri giriş seviyesi akıllı telefonlara hitap edecek. Bu noktada telefonun 2 GB Ram miktarına sahip olacağı ve bunun dışında da Snapdragon 625 serisi işlemcilere de sahip olacağı açıklanan serinin Android 6.0 işletim sistemiyle de geleceği de açıklandı.

Android N Serisi Güncellemesi Alacak

Bununla beraber serinin yeni üyesi olacak olan Xiaomi Mido’nun her ne kadar Android 6.0 ile geleceği düşünülse de kısa süre içerisinde Android N güncellemesinin de alınacağı düşünülüyor. Firma tarafından açıklanan güncelleme serisinde de yeni serinin güncellemesinin yer alacağı da gözlemleniyor. Tüm bunlarla beraber telefonun çıkış tarihinin de açıklanmadığını da belirtmek gerekiyor. Xiaomi Mido için yayın tarihinden hemen sonra güncelleme için de net bir tarih verilmesi de beklenmekte. Fakat bu konuda da şuan için Çinli teknoloji devinden bir açıklama olmadığını bir kez daha belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu