AndroidMobil

WhatsDog İle Whatsapp Hareketlerini İzleyin

WhatsDog İle Whatsapp Hareketlerini İzleyin

Whatsapp, getirdiği uygulamalar sayesinde iyilik mi ediyor, kötülük mü ediyor bilinmez ama daha önce çıkardığı, mavi tık uygulaması ile gündeme oturmayı başarmış, ancak birçok kişinin de arasını açmıştı. Bu şekilde olmasından dolayı, daha sonra mavi tık olayına istenildiğinde kapatılabilme özelliği getirilmişti. Şimdi ise Whatsapp, yine dillerden düşmeyecek ve tahminimizce birçok kişinin özellikle de çiftlerin arasını bozacak başka bir uygulama ile karşımıza geliyor: WhatsDog.

Bu uygulama sayesinde eşinizin, dostunuzun, konunuzun komşunuzun, sevgilinizi yani kısacası istediğiniz arkadaşınızın WhatsDog İle Whatsapp hareketlerini izleyin. İzleme denilince, akla tüm mesajları, bu mesajların içeriklerini okumak vs. gelmesin. Sadece Whatsapp’ ta yaptığı belli başlı hareketleri izleyebiliyorsunuz. Bu hareketler de ne zaman çevrim içi olduğu, çevrim içi iken, çevrimdışına ne zaman döndüğü ve çevrim içi kaldığı sürenin miktarı gibi özelliklerin izlenebilmesi.

Bu uygulamayı indirip, takibini yapmak istediğiniz kişinin numarasını girdiğinizde, o kişi ne zaman çevrim içi olursa, size anında bildirim geliyor. Ve bu uyarıdan sonra, kişinin ne kadar süre içerisinde çevrim içi kaldığını da raporlar sayesinde öğrenebiliyorsunuz. Ancak uygulamanın şikayet edilen şöyle bir yanı var ki bu da reklamlar. Çok fazla reklam kullanıldığı görüşündeki kişiler 10 TL’ lik bir ücret ödeyip, bu reklamlardan kurtulma imkanına sahip. Onun dışında uygulamanın kendisi ücretsiz bir uygulama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu