Sosyal Medya

Whatsapp’ta Uzun Videolar Nasıl Gönderilir?

Whatsapp, sohbet uygulaması olarak hizmet veriyor fakat bunun yanında birçok farklı ayrıcalık da söz konusu. Dosya alış verişi de bunlardan biri ve milyonlarca uygulama kullanıcısı bu ayrıcalıktan faydalanmak için whatsapp’ı tercih ediyor Whatsapp’ta uzun video nasıl gönderilir sorusuna yanıt vereceğiz ve merak edilen konuları ele alacağız.

Bildiğiniz gibi bir tek tık ile sizler de dosya gönderimi yapabiliyor ve hoşunuza giden görselleri de yine bu uygulama aracılığı ile aktarabiliyorsunuz. Her geçen gün kullanıcı sayısı biraz daha artıyor ve bu artış, uygulamanın daha popüler hale gelmesine yardımcı oluyor.

Whatsapp’ta Uzun Video Gönderme

Peki ama uzun videoları nasıl gönderebiliriz? Kısa vidyolarda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz ancak uzun vidyoların gönderiminde ne yazık ki aksaklık yaşanabiliyor ve uygulama hata veriyor. Bunun için üçüncü parti yazılım desteğine ihtiyacınız olacak ve dilerseniz güvenilir bir uygulama tavsiyesi ile devam edelim ve sizleri de konu hakkında bilgi sahibi yapalım.

  • Google Play Store aracılığı ile sizler de Share file via ım uygulamasına ulaşabilir ve download edebilirsiniz. uygulama tamamen ücretsiz ve kurulumu da bir hayli basit.
  • İndirip kurulumu tamamladıktan hemen sonra uygulamayı açın ve karşınıza çıkan get started butonunu kullanın.
  • Etkinleştirme işlemi için turn on service’e dokunun ve hemen ardından Ok butonu ile devam edin.
  • Settings-erişilebilirlik seçenekleri adımlarını takip edere whatsatools service’yi etkinleştirin.
  • Gönderimi yapılacak olan uzun vidyolar Google Drive hesabına depolanıyor ve bu aşamada bir drive hesabınızın olması gerekiyor.
  • Uygulama ara yüzünde + sembolünü göreceksiniz. Bu sembol ile birlikte sizler de dilediğiniz uzunluktaki vidyoyu ekleyebiliyor ve sorunsuz bir şekilde gönderim sağlıyorsunuz.
  • Bu butona tıkladıktan sonra share’e basın ve ardından whatsapp’ı seçin.
  • Videoyu göndereceğiniz kişiyi seçtikten hemen sonra send butonuna tıklayın.
  • Saniyeler içerisinde bir indirme bağlantısı oluşturuluyor ve bu bağlantıyı arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz. Uzun vidyo gönderimi için yapmanız gereken şey budur. Gayet kolay ve uygulamanın da güvenilir olduğunu hatırlatmak isteriz.

Dosya Paylaşım Uygulamaları Cihaza Zarar Veriyor mu?

Kişisel bilgilerinize erişmek isteyen çok fazla uygulama var ve artık Google Play mağazasındaki birçok uygulama bunu yapıyor. Burada en önemli detay, güvenilir ve bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde paylaşabileceğiniz bir adres tespit etmek olacaktır. Sizlere tavsiye ettiğimiz uygulama da bunların başında geliyor ve cihazlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyecektir.

Uzun vidyolar göndermek istiyorsanız eğer sizler de ücretsiz olarak hizmet veren bu uygulamayı download edebilir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sınıfının en iyisi ve az önce de dile getirdiğimiz gibi gayet güvenilir bir uygulama. Hemen şimdi bu deneyimi yaşayabilir ve gönderim yapabilirsiniz.

Ayrıca tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bir diğer avantaj ise dosyaların drive hesabınıza saniyeler içerisinde kaydediliyor olmasıdır. Kayıt işlemi sonrası dilerseniz drive hesabı üzerinden seçimlerinizi yapabilir ve izleyebilirsiniz. Yani geçek bir arşiv oluşturmanıza da fırsat sunuyor ve kullanımı da rakiplerine göre çok daha kolay olacaktır. Uygulama hakkında yapılan yorumlara göz attığımızda da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Editörlerimiz de bu uygulamayı bire bir test etti ve herhangi bir zararlı yazılım durumu ya da içeriği söz konusu değildir. Uzun video gönderimi için sizler de tercihlerinizi yapabilir ve incelemelerinizi da daha somut ve gerçekçi bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu