Sosyal Medya

Whatsapp’ta Görüntülü Aramayı Kaydetme

Sohbet uygulaması Whatsapp, kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor ve bunu sağlarken aynı zamanda birçok farklı güncelleme ile ayrıcalıkların sayısını da arttırıyor. Görüntülü arama özelliği ile zirvede olduklarını da hatırlatmak gerekiyor ve pandemi döneminde birçok şirket de bu uygulamayı kullanmayı tercih etti. Whatsapp görüntülü aramayı kaydetme başlığı altında sizlere daha önce duymadığınız ve belki de hiç kullanmadığınız bir özellikten bahsedeceğiz.

Whatsapp Görüntülü Arama Kaydetme

Görüntülü aramayı kaydedebiliyor ve kaydınızı ilerleyen zamanlarda yeniden görüntüleme şansı elde ediyorsunuz. Birçok farklı konuda üst düzey başarı gösteren ve bu konuda gelişme kaydeden whatsapp uygulaması sizleri de memnun etmeyi başaracak ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Dilerseniz bu uygulama ile birlikte görüntülü arama kaydının nasıl ve ne şekilde yapılacağını da yine hep birlikte incelemiş olalım.

Screen Border

  • Google Play Store mağazasına giriş yaparak uygulamayı arayın ve hemen ardından download işlemini başlatın.
  • İndirme sonrası kurulum işlemi otomatik olarak yapılıyor ve artık uygulama kullanıma hazır hale geliyor.
  • Mobizen screen recorder’ı başlatın ve ekranın sağ kısmında uygulamaya ait logo belirecektir. Kamera ikonuna basın ve ilgili kaydı başlatın.
  • Whatsapp’a arama başlatabilirsiniz ve siz ekran kaydını durdurana kadar uygulama kayıt almaya devam edecektir. Görüntülü arama esnasında kayda devam ederken kontrol tamamen sizde ve dilediğiniz zaman kaydı durdurabiliyorsunuz. Zararlı bir yazılım değil ve Whatsapp uygulaması ile birlikte entegre şekilde çalıştığını da hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz.
  • Bu uygulama ile birlikte sizler de 1080p kalitesinde ekran kaydı alabiliyorsunuz ve bu konuda da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Rakiplerinden daha iyi olması ve yine rakiplerine kıyasla daha fazla tercih ediliyor olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Görüntü kalitesi her zaman için daha iyi ve 1080p gibi bir değer karşımıza çıkıyor.
  • Facecam desteği sunduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve bu sayede oyun oynarken de süreci kayıt altına alabilir ve sonrasında bu kaydı tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Kaydı Tekrar İzleyebiliyor muyum?

Kayıt yerini belirleyebiliyorsunuz ve kaydetme ekranına giriş yaptığınızda aldığınız kayıtların tamamının sorunsuz bir şekilde saklandığını göreceksiniz. Ücretsiz bir uygulama olması bu ismi bir adım daha öne taşıyor ve sunduğu avantajlar da rakiplerine kıyasla bir hayli fazla.

Kaydı silmediğiniz sürece sorunsuz bir şekilde saklanacak ve dilediğiniz an erişim sağlayabileceksiniz. Kullanıcı yorumları da bu uygulamanın ne kadar popüler ve ayrıcalıklı olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Hemen şimdi download edebilir ve sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıtları Düzenleyebilir miyim?

Görüntülü aramayı kaydedebiliyorsunuz ancak aynı uygulama üzerinden kesme ya da düzenleme işlemi yapamıyorsunuz. Bunun için farklı uygulamalara ihtiyacınız olacaktır ve zaten gole Play mağazasını ziyaret ettiğinizde bu alanda çok sayıda farklı seçeneğin olduğunu sizler de göreceksiniz. Kayıt süresi ile ilgili de bir kısıtlama yok ve ne kadar uzun süre kayıt alırsanız alın herhangi bir şekilde kesinti ya da bölünme durumu yaşamazsınız. Ücretsiz bir uygulama olmasının yanı sıra bu tür konularda esnek bir tavır sergiliyor olması da yine bu ismi popüler hale getiren unsurlardan bir tanesidir.

Görüntülü aramanın tamamını kayıt altına alabilir ve dilediğiniz an yeniden görüntüleyebilirsiniz. Bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz ve sonraki dönemlerde ihtiyacınız olabilecek konuşmaları da bu uygulama sayesinde uzunca bir süre saklama şansına sahipsiniz.

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu