Sosyal Medya

WhatsApp Sohbetlerini Telegram’a Aktarma

WhatsApp sohbetlerinizi Telegram’a taşıyabiliyorsunuz. Bu yazımızda WhatsApp mesajlarını telegram’a aktarma işleminin nasıl ve ne şekilde yapılacağını anlatacağız.

Son dönemin en çok tercih edilen iki uygulaması ile karşı karşıyayız. Telegram, özelikle güvenlik tutkunları için bir adım daha öne çıkıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan nasıl yapılır sorusuna yanıt verelim ve süreci birlikte incelemiş olalım.

  • WhatsApp hesaplarınıza giriş yapın ve üst üste üç nokta simgesine tıklayın. Ardından diğer butonu ile devam edelim.
  • Açılan menüde sohbeti dışa aktar butonun tıklamanız gerekiyor.
  • Bu işlemden hemen sonra ise aktarımı hangi uygulamaya yapmak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Telegram ile birlikte karşınıza farklı uygulamalar da çıkacaktır.
  • Android paylaşım menüsü üzerinden Telegram’ı işaretleyebilir ve sizler de aktarımı saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Sonuç alamıyorsanız;

Telegram 7.4 sürümü aktif mi? Telegram, sık sık güncelleme getiriyor ve 7.4 sürümünü de son sürüm olarak karşımıza çıkıyor. Dışa aktar ayrıcalığından faydalanabilmek için sizler de bu sürümü kullanmak durumundasınız.

Eğer henüz güncelleme yapmadıysanız hemen şimdi güncellemelerinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Güncelleme sonrası herhangi bir sorun yaşamayacak ve sizler de aktarımı sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Bu sayede WhatsApp’ta gerçekleştirdiğiniz sohbetleri doğrudan Telegram’a aktarmış olacaksınız. Gördüğünüz gibi gayet kolay ve hızlı bir şekilde sizler de aktarımı tamamlamış olacaksınız ve bunun dışında herhangi bir işleme ihtiyaç duymayacaksınız.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu