Sosyal Medya

Whatsapp QR Kod ile Kişi Ekleme

WhatsApp uygulamasını kullanarak qr kod yöntemi ile sizler de kişi ekleme işlemi yapabilirsiniz. WhatsApp QR kod ile kişi ekleme adımlarını takip etmeniz ve eksiksiz uygulamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişme kaydediyor ve WhatsApp uygulaması da bu gelişmelere en iyi ve en hızlı şekilde ayak uydurmaya devam ediyor. Taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermek adına en iyisini yapıyorlar ve başarılı olduklarını da hatırlatmak isteriz.

WhatsApp QR Kod ile Kişi Ekleme Nasıl Yapılır?

  • WhatsApp uygulamasında oturum açalım.
  • Sağ üst kısımda yer alan üç nokta simgesine tıklayalım.
  • Ayarlar menüsü ile devam edelim.
  • Buradan kullanıcı adınızı bulun ve sağ üst kısımda yer alan QR sembolüne tıklayalım.
  • Sizler de artık QR kod linki gönderebilir ve insanların sizi bu link ile eklemelerini sağlayabilirsiniz.

Henüz bu deneyimi yaşamadıysanız eğer sizler de ilgili adımları eksiksiz bir şekilde takip edebilir ve bu sayede link oluşturabilirsiniz. QR kod kullanımı birçok mecrada insanların taleplerine doğrudan yanıt veriyor ve sizler de bu taleplere en hızlı şekilde yanıt alıyor olacaksınız.

WhatsApp kullanıcıları için harika bir özellik ve artı detay olduğunu düşünüyoruz. Dilediğiniz an bunu deneyimleyebilir ve arkadaşlarınız ile bağlantıyı paylaşabilirsiniz. Ne kadar kolay olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu