Ana sayfa Mobil WhatsApp Profilime Kim Baktı?

WhatsApp Profilime Kim Baktı?

11115
4

Whatsapp profilime kim baktı sorusuna cevap arıyorsanız bu yazımızı kaçırmayın. Şuan kullanmakta olduğunuz Whatsapp uygulaması bunu desteklemiyor. Google Play Store’da bulunan uygulamalar da bu sorunu çözmemektedir.

Whatsapp profilime bakanlar sorusuna verebilceğimiz tek cevap Whatsapp Plus uygulaması olacak. Whatsapp Plus uygulamasını telefona kurup, birkaç işlemle istediklerinizi alacaksınız.

WhatsApp Profilime Kim Baktı?

Whatsapp Plus uygulaması ile daha sonra çok daha ileri düzey özelliklere sahip olacaksınız. Mevcut Whatsapp uygulamanızı silmeden önce konuşma yedeklerini almayı unutmayın. Yeni APK dosyasını yükleme sırasında sohbet yedeklerini geri yükleyebilirsiniz. Uygulama WhatsApp yazılımcıları tarafından geliştirildiğini ve tamamen güvenilir olduğunu belirtelim. Kurulum işlemi sonrasında küçük birkaç ayar sonrasında profilmize bakanları görebiliriz. Ayrıca saymakla bitmeyecek birçok özellikleri göreceksiniz.

Whatsapp profilinize bakanları görebilme.
Çevirimiçi olanlardan uyarı alma.
Medya gönderim sınırı 30MB’dan 1GB yükselmesi.
Tema değiştirme.
Daima çevrimiçi görünme.
Aynı anda 100 resim gönderme.
Mesaj sayacı.
Durum paylaşım karekter sayısı 270 yükselmesi.
WhatsApp Profilime Kim Baktı

WhatsApp Profilime Bakanlar Kimler?

Whatsapp Plus uygulamasını yüklediğinizi varsayarak, More Settings veya More Options > 2 Main/Chats Screen menüsüne giriş yapın. 2.5 Contact Online Toast bölümünden, 2.5.1 Show Contact Online Toast seçeneğini aktif hale getirin. Bu işlemden sonra yanınızda bulunan bir arkadaşınızla test edebilirsiniz. “ Show Contact Online Toast” seçeneğini aktif hale getirmenizle artık Whatsapp Profilime kim Baktı sorusuna cevap bulabilirsiniz. Ayarlar kısmında, 8.Open Log seçeneği ile tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Profilime Kim Baktı konumuzla ilgili görüş ve sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. more setting veya mora options menüsüne nereden gireceğimi bulamadım.. yardımcı olursanız sevinirim..

  2. Abi gerçekten ihtiyacım var bilgisi olan varsa Allah rızası için yapabileceği birşey varsa yardım etsin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here