Sosyal Medya

WhatsApp Profil Resmini Belirli Kişilerden Gizleme

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza WhatsApp profil resmini belirli kişilerden gizleme işlemini anlatacağız. WhatsApp, sohbet uygulamaları arasında gerçekten kıymetli bir yere sahip sürekli olarak kendini geliştiren ve güncellemeler ile birlikte eksiklerini en hızlı şekilde kapatan bu uygulama, işlevselliği bakımından da bir adım daha öne çıkıyor.

Henüz bir WhatsApp hesabınız yoksa eğer sizler de uygulamayı indirebilir ve bir an önce yerinizi alabilirsiniz. Sesli sohbetin yanı sıra görüntülü sohbet fırsatı da sunuyor ve bunun yanı sıra dosya aktarımını da çok daha hızlı bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. WhatsApp, toplantılarınız için de eksiksiz bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

İnternet bağlantınız olduğu sürece sizler de rehberinizde bulunan ve tabi bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile dilediğiniz an sohbet edebilir ve onlarla görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Dilerseniz konuyu çok fazla dağıtmadan ana başlığımıza geçelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

  • WhatsApp uygulamasına giriş yaptıktan hemen sonra ayarlar butonuna tıklayalım.
  • Hesap-gizlilik-profil fotoğrafı adımlarını takip edelim.
  • Kişilerim butonu ile devam edelim.
  • Hemen ardından profil fotoğrafınızı gizlemek istediğiniz kişileri tek tek seçebilir ve silebilirsiniz.

Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde sizler de profil fotoğrafınızı yalnızca istediğiniz kişilere ulaştırma şansı elde ediyor olacaksınız.

WhatsApp Profil Fotoğrafını Herkesten Gizleme

  • WhatsApp uygulamasını açtıktan hemen sonra ayarlar butonuna tıklayın.
  • Hesap-gizlilik-profil fotoğrafı adımlarını takip edin.
  • Son olarak hiç kimse seçeneğini işaretleyin.

Whatsapp-Profil-Resmini-Belirli-Kisilerden-Gizlemek

Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde sizler de profil fotoğrafınızı herkesten gizlemiş olacaksınız.

WhatsApp Profil Fotoğrafı Nedir?

Kendinizi tanımlayabileceğiniz ya da tanıtabileceğiniz bir metin ya da smiley yerine gerçek fotoğrafınızı kullanmak ister misiniz? WhatsApp profil fotoğrafı da tam olarak bunu sunuyor ve sizler de arkadaşlarınız ile görüşme yaparken karşı tarafa ulaştırılmasını istediğiniz fotoğrafı ekleyebiliyorsunuz.

WhatsApp profil fotoğrafı ile birlikte metin destekli eklemeler de yapabiliyor ve bir mesaj da verebiliyorsunuz. WhatsApp, bu tür konularda gerçekten özel bir uygulama ve görselliği her daim bir adım daha öne taşıyor.

WhatsApp Profil Fotoğrafımı Herkes Görür mü?

Numaranızı rehberine kaydeden ve WhatsApp uygulamasında sizi seçen herkes profil fotoğrafınızı tabii ki görecektir. O kişiyi rehberinizden sildiğiniz takdirde ise karşı taraf fotoğrafınızı kesinlikle göremez. Peki ama kişiyi sildiğinizi tespit edebilir mi? Eğer farklı bir numaradan kontrol ederse ve sadece kendine profil fotoğrafının görünmediğini tespit ederse sildiğinizi de kısa süre içerisinde fark edecektir. Bunun dışında herhangi bir şekilde silindiğini öğrenmesi mümkün değildir.

Gerçek zamanlı bir sohbet uygulamasından bahsederken merak edilen detayları da an be an aktarmak istedik. Tamamen ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz bu uygulama sayesinde sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alıyor olacaksınız. Yeni dönemde daha fazla insanın WhatsApp uygulamasını tercih ettiğini net bir şekilde görebiliyoruz. Kullanımı çok daha kolay ve bunun yanı sıra ücretsiz olması da artı detaylardan bir tanesidir. Sizler de arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile kesintisiz sohbete tanıklık etmek ve bunu ücretsiz olarak yerine getirmek isterseniz eğer bu uygulamayı download edebilirsiniz.

Üstelik yalnızca metin destekli sohbetler değil, aynı zamanda görsel ve smiley destekli sohbetler de bu uygulama ile birlikte karşınıza çıkıyor olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu