Sosyal Medya

Burak Özçivit’in Annesi ile Selfiesi Sosyal Medyayı Yıktı!

 

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, geçtiğimiz günler de annesi ile yaptığı selfieyi Instagram’a yükledi ve tıklanma rekorları kırdı!

 

Ortalama 150 binin üzerinde beğeni alan fotoğraf da, annesi ile olan benzerliğini gören hayranları da şaşkınlıktan kendilerini alamadı. Fotoğrafın altına “annemin kalbi” açıklamasını yazan Özçivit, fotoğrafı yükledikten sonra gelen ilgi ve alakadan dolayı bir de teşekkür mesajı atmayı ihmal etmedi. Aşk Sana Benzer filmi ile gişeleri kasıp kavuran Burak Özçivit, şu sıralar da inzivaya çekildiğini ve yeni projeler için bir süre kadar dinlenmek istediğini söyledi. Burak Özçivit’in bir yapım şirketi kurduğunu ve artık televizyondan çok sinema ile gündeme gelmek istediğini de biliyoruz.

 

Sosyal medyaya son 1 yıldır daha fazla ilgi gösteren Burak Özçivit, hayranlarının da mesajlarını ve sorularını kendi hesapları üzerinden yanıtlamayı ihmal etmiyor.

 

Burak Özçivit’in Annesi ile Selfiesi Sosyal Medyayı Yıktı.

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu