Sosyal Medya

Tiktok Beğenilen Videoları Gizleme

TikTok beğenilen videoları gizleme konusunu sizler için detaylı bir şekilde inceledik. TikTok’da beğendiğiniz videoları kolayca gizleyebilirsiniz.

Sosyal mecraların şu an için en çok ilgi gören isimlerinde bir tanesi olan TikTok hakkında konuşacağız. Kısa videoları ilgi çekici efektler ile takipçilerinize sunabileceğiniz ve hatta fenomen bir hesap yaratmanıza da yardımcı olan özle bir uygulama ile tanışmanızı istiyoruz.

TikTok, son dönemde ünlü isimlerin de en çok tercih ettiği uygulamalardan birine dönüştü. Kalitesiz işlerin sayısı ne yazık ki çok fazla ancak bu uygulamayı kusursuz bir şekilde kullanan ve gerçek bir içerik üretici olarak karşımıza çıkan isimler de mevcut. Henüz uygulamada bir hesabınız yoksa sizler de önce uygulamayı download edebilir ve hemen ardından kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz.

Üretmek zorunda değilsiniz, dilerseniz fenomen hesapları da takibe alabilir ve eğlenceli içerikleri sizler de an be an takip edebilirsiniz. Yeni dönem sosyal medya fenomenlerinden uza kalmamak adına TikTok ile tanışmanız gerekiyor. Neredeyse hemen hepsi bu adreste kedi içeriklerini üretiyor ve ortaya zaman zaman keyifli görüntüler de çıkıyor.

Tiktok Beğenilen Videoları Gizleme Nasıl Yapılır?

Dilerseniz asıl konumuzdan çok da fazla uzaklaşmadan detayları hep birlikte inceleyelim ve beğendiğiniz videoları nasıl gizleyebileceğinize de yine hep birlikte göz atmış olalım.

  • TikTok uygulamasını açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve hemen sonrasında profil sekmesine tıklayın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan üç nokta simgesine tıklayıp ayarlar ve gizlilik sayfasına ulaşın.
  • Gizlilik seçeneğine dokun.
  • Açılan pencerede sizler de beğendiğiniz videoları kimin görüp göremeyeceğini seçebiliyor ve buna göre işlem yapabiliyorsunuz. Sadece ben seçeneğini aktif hale getirdiğiniz takdirde beğendiğiniz videolar sadece size gösterilecek ve takipçileriniz ya da dışarıdan herhangi bir kimse bu videoları göremeyecektir.

tiktok-begenilen-videolari-gizleme

Beğendiğim Videoları Silebilir miyim?

Videoları silemezsiniz ancak attığınız like’ları geri almanız elbette mümkün. Yukarıdaki adımları takip ederek sizler de beğendiğiniz videolara ulaşabiliyorsunuz ve like butonuna tekrar tıklayarak beğenilerinizi geri alabilirsiniz. TikTok, şu an için en çok tercih edilen uygulamaların başında geliyor ve detaylı bir inceleme yaparsanız eğer çok sayıda içerik üreticisinin de bu mecrada karşımıza çıktığını net bir şekilde göreceksiniz.

TikTok Nedir?

Kısa süreli videoları efekt desteği ile birlikte eğlenceli hale getirebileceğiniz bir uygulama olarak basit bir tanımlama yapmak mümkün. Efektlerin yanı sıra videolarınıza ve içeriklerinize ses ve metin de ekleyebiliyorsunuz. Aslında vine uygulamasının güzel bir taklidi olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve hatta daha işlevsel bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi son dönemde çok sayıda ünlü de bu mecrayı tercih ediyor ve hesapları üzerinden video içeriği üretmeye devam ediyorlar. Onları takip edebilir yta da özgüven sahibi bir kullanıcı iseniz sizler de kendi içeriklerinizi üretebilirsiniz.

TikTok aracılığı ile ünlü olmak ve fenomen bir hesap yaratmak kesinlikle mümkün. Etkileşim ağı ve sahip olduğu algoritma gerçekten bunu daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Henüz uygulamayı download etmediyseniz sizler de bir an önce indirebilir ve en azından hesaplarınızı oluşturarak bu mecradaki yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu