blank

Instagram uygulamasını bilgisayarda, telefondaki gibi kullanarak bigisayardan DM (Direk Mesaj) göndermek Instagram kullanıcılarının en fazla merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda bilgisayardan instagram dm atma yollarını anlatacağız.

Son dönemin en popüler sosyal medya aracı olan Instagram ücretsiz fotoğraf video paylaşma, hayatın en güzel anlarını yakalayıp o anları paylaşmanın en kolay yoludur.

Bilgisayardan Instagram DM ( Direct Message) atma

Instagram üzerinden bilgisayara direk mesaj göndermek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bilgisayardan Instagram direk mesaj için bilgisayarınıza uygulamanın çalışacağı Emülatör  programı yüklemelisiniz. Emülatör, android için geliştirilen oyun ve uygulamaları bilgisayardan ya da tabletten de kullanmamızı sağlayan programdır.

Bilgisayardan Instagram DM gonderme Bilgisayardan Instagram DM Nasıl Gönderilir?

Emülatör programını incelediğimizde  Andy, BlueStacks, droid4x, Nox, AMIDuOS gibi programlar bulunmaktadır. Biz yazımızda  BlueStacks ‘ e değineceğiz.

  • Yaklaşık 251 MB boyutunda olan BlueStacks adlı programı bilgisayarınıza indirin.
  • BlueStacks programını bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın.
  • Programı kullanabilmeniz için Google hesabınızın olması gerekmektedir.
  • Program içerisinde, Google Play Store’dan Instagram uygulamasını indirin.
  • İndirme işlemi bittikten sonra Instagram uygulamasını açabilirsiniz.
  • Instagram uygulamasına kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Bilgisayardan instagram dm mesaj göndermenin en kolay yöntemi budur. Ayrıca video paylaşma, resim paylaşma, fotoğraf  beğenme, takip etme gibi işlemlerinin hepsini yapabilirsiniz. Kısacası telefonda nasıl kullanıyorsanız, bilgisayarda da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz