Sosyal Medya

WhatsApp msgstore.db Dosyası Görüntüleme

Bugünkü yazımızda “Whatsapp msgstore.db dosyası görüntüleme” sürecine göz atacağız. Bu dosyanın elbette her dosya gibi bir karşılığı var. Yedekleme dosyasından bahsediyoruz ve sizler de bu dosyaları sorunsuz bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Bu dosyanın asıl amacı, var olan yazışmaları veri tabanına kaydediyor olmasıdır. Kaydedilen dosyalar kusursuz bir şekilde muhafaza ediliyor ve dilediğiniz zaman erişim sağlama şansına sahipsiniz. Yedeklenen ya da kayıt altına alınan dosyalara nasıl ulaşabilirsiniz ya da bunun için nasıl bir süreç izlemeniz gerekiyor. Dilerseniz hemen başlayalım…

blank

WhatsApp msgstore.db Dosyasını Görüntülemek için;

  • Tüm dosyaları görüntülemek için üçüncü parti yazılımla ihtiyacımız olacaktır. Paylaşacağımız dosya bilgisayarlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyecektir ve gayet güvenilir bir yazılım olduğunu da belirtmek gerekiyor.
  • Buraya tıklayarak sizler de ilgili programı indirip bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz.
  • Android telefonlarımızda whatsapp kayıt dosyasına gidiyoruz ve Whatsapp-Database kısmında yer alan ‘’db’’ dosyasını alıp bilgisayarımıza kopyalıyoruz.
  • Program aktif bir şekilde bilgisayarlarımızda çalışırken Open-File adımlarını takip ederek msgstore.db dosyasını program yardımı ile açıyoruz ve sonrasında Whatsapp yazışmalarını sorunsuz bir şekilde görüntüleyecek ve okuyabileceğiz.

Sizlere sunduğumuz program emsal teşkil ediyor ve bunun dışında yine ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz çok sayıda program olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu