MobilSosyal Medya

Whatsapp Duvar Kağıtları & Whatsapp Arka Plan

Dünyanın en çok kullanıcı sayısına ulaşmış ve her cep telefonunda olmazsa olmaz uygulamalardan birisi olan Whatsapp, yapmış olduğu güncellemeler ile birlikte kişilere daha lüks bir kullanım imkanı sunmaktadır. Yapılan güncellemeler ile birlikte kişiler mesajlaşma dışında da uygulamayı kullanma imkanına sahip olurken, bu güncellemeler Whatsapp uygulamasının daha da kişiselleştirilmesine olanak sağlamıştır.

Whatsapp Duvar Kagitlari

Çünkü, kişiler Whatsapp konuşmalarının yer aldığı bölümdeki duvar kağıdını güncelleyebilmekte ve hem Whatsapp tarafından sunulan resimleri kullanabilmekte hem de cep telefonlarında bulunan resimleri duvar kağıdı olarak ayarlayabilmektedirler. İnternet sitemizden edinebileceğiniz Whatsapp duvar kağıtları, sizin farklı kişiler ile konuşmalarınız sırasında mesajların yazılı olduğu bölümün arka kısmına yerleşmektedir.

Kişilerin Whatsapp duvar kağıdı için yapacağı yüklemelerde, resim ya da duvar kağıdının boyutu ya da rengi ne olursa olsun, uygulama otomatik olarak renk düzenini ayarlayacaktır. Yani, sizin yaptığınız resim eğer koyu tonlarda ise bu durum sizi olumsuz yönde etkilemeyecek ve mesajlarınızı sorunsuz bir şekilde okuyabileceksiniz.

Whatsapp Duvar Kağıtları

Teknocard sitemizden Whatsapp duvar kağıtları kategorisinde inceleme yapacak olan kişilere onlarca farklı kategoriden binlerce farklı duvar kağıdı alternatifi sunulmaktadır. Bundan dolayı dinlediğiniz müzik tarzından beğendiğiniz araba resimlerine, manzara resimlerinden romantik resimlere kadar birçok alternatif burada sizlere sunulmuş olacaktır. Ayrıca, internet sitemiz üzerinden yapacağınız indirme işlemleri tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile indirme işlemi yapabilir ve duvar kağıtlarını da anında kullanabilirsiniz.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Whatsapp Duvar Kağıtları içerisinden resim indirme işlemleri sırasında, internet sitemizden cep telefonunuza indireceğiniz her resim, telefonunuzun Galeri menüsünde görünecektir. Buradan resimleri teyit edebileceğiniz gibi, doğrudan Whatsapp’a oradan da Ayarlar menüsüne giriş yaparak hem duvar kağıtlarını inceleyebilecek hem de seçmiş olduğunuz duvar kağıtlarını anında Whatsapp arka planında sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu