Mobil

Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları

2019 yılına özel kampanyalara ile tanışmaya hazır mısınız? Vodafone hediye internet ile birlikte sizler de internete giriş sürenizi uzatabilir ve paketlerinizi de yenilemek durumunda kalmazsınız.

Ülkemizin en popüler operatör servislerinden bir tanesi olan Vodafone, kısa bir süre içerisinde milyonlarca insanın kalbini fethetmeyi başarmış ve özellikle uygun fiyatlı tarifeleri ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Tarifelerin yanı sıra her dönem düzenlediği kampanyalar da sektördeki birçok firmaya örnek oluyor ve kullanıcıların da dikkatini çekiyor. Şimdi dilerseniz 2019 yılında sizleri hangi fırsatların beklediğini ve ne şekilde bedava internet avantajı elde edeceğinizi de hep birlikte inceleyelim.

Self Servis Hediye İnternet

Play Store’ye giriş yaparak sizler de arama bölümüne Vodafone Self Servis yazın ve karşınıza çıkan resmi uygulamayı ücretsiz olarak indirin. Uygulamayı henüz ilk kez indiriyorsanız eğer bedava sürpriz internet hediyeniz de saniyeler içerisinde hattınıza tanımlanacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Uygulamanın tanıtımını yapmak ve bu sayede daha fazla insana ulaşmak adına güzel bir kampanya olduğunu düşünüyoruz.

E-Yasal Fatura Hediye İnternet

Sms yolu ile sizler de e-faturaya geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede kağıt israfını önleyebiliyor ve doğaya olan katkınızı da resmi olarak ifade etmiş oluyorsunuz. Dijital dünyada bu alternatif çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır. Artık herkesin bir mail adresi var ve faturalarınız ile birlikte birçok bilgiyi de yine bu mail adresine almanızı tavsiye ediyoruz.

Sms ile geçiş yaptığınız takdirde Vodafone da sizleri ödüllendiriyor ve 15 gün boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bedava internetiniz de hattınıza yükleniyor. 1 GB internet kazanmak için sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz.

EFATURA boşluk e-mail adresi yazdıktan sonra 7000’e sms atmanız yeterli olacaktır.

blank

Vodafone Yanımda Hediye İnternet

Mağazalardan indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte sizler de bedava 2 GB internet kazanacaksınız. Vodafone’nin bu konuda çok daha bonkör olduğunu görebiliyoruz ve yine uygulamanın tanıtımını yaparak daha fazla insana ulaşmak adına gayet güzel bir kampanya olduğunu da belirtmek isteriz. Bu uygulama ile birlikte aynı zamanda fatura takibini de daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Henüz indirme işlemini yapmadıysanız sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bedava 2 Gb Hediye İnternet

Super2GB yazarak 3636’ya sms attığınız takdirde 2 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanyadan bir kez yararlanabiliyorsunuz.

500 MB Hediye İnternet

NET 500MB yazıp 3636’ya sms göndererek bu hediyeye sahip olabiliyorsunuz. Vodafone tarafından sunulan kampanya hali hazırda devam ediyor ve dönem dönem bu kampanyayı güncellediklerini de belirtmek gerekiyor. Kimi zaman çok daha bonkör olduklarını da belirtmek gerekiyor ve 8Gb hediye verdikleri dönem de oldu. Bu kampanyaları sitemiz aracılığı ile takip ederek sizler de en iyi şekilde faydalanabilir ve hiçbir ücret ödemeden bedava internet kazanabilirsiniz.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Vodafone bu tür konularda gerçekten başarılı ve insanları nasıl mutlu edeceğini de çok ama çok iyi biliyor. Bedava internet ile birlikte bedava dakika ve sms kampanyaları da devam etmektedir. Sitemizdeki mevcut yazıları incelerseniz eğer bu konuda da daha detaylı bir şekilde bilgi alabileceksiniz.

Vodafone hediye internet kampanyası, 2019 yılında da devam ediyor ve Vodafone kendi resmi sitesinden bir kampanya duyurduğu takdirde editörler olarak bizler de bu detayları sayfamıza taşıyor ve siz değerli operatör sahiplerine sunmaya çalışıyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu