Mobil

Telefonda Çocuk Modu Özelliği

Dijital dünya gibi akıllı telefonlar ve cihazlar da tehlike saçabiliyor. Telefonda çocuk modu özelliği ise çocuklarınızı bu tehlikeden bir nebze de olsa uzaklaştıracak ve daha da önemlisi koruyacaktır. Ebeveynlerin sürekli tetikte olduklarını biliyoruz ve bu konuda sizlere yardımcı olacak bir detay ile de karşınızdayız.

Samsung marka telefon ve tabletlerde uygulayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çocuk modu sayesinde bu cihazların artık çok daha güvenli olduğunu da hatırlatmak isteriz. Çocuklarınızı dijital dünyanın zararlarından korumak adına bu tür önlemler almak durumundasınız ve Samsung firmasının attığı adımla da son dönemde bir hayli dikkat çekici hale geldi. Dilerseniz bu uygulamanın detaylarına da hep birlikte göz atalım ve nasıl kullanılacağına da birlikte bakalım.

2 Milyon Aktif Kullanıcı

2500’den fazla uygulamaya yer veren program sayesinde çocuklarınız dijital dünyada daha sağlıklı ve daha temiz vakit geçirebilecek. Var olan uygulamaların hepsi uzmanlar tarafından incelendi ve onaylandı. Herhangi bir şekilde zararlı içerik yok ve yine çocuklarınızın ilgisini çekebilecek detaylar olduğu için buradan ayrılmak istemeyecekler. Hem telefonlarda hem de tabletlerde kullanabilir ve aktif hale getirebilirsiniz. Uygulama için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok ve mağazalardan ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde 2 milyon aktif kullanıcıya ulaşmayı başaran bu uygulamayı sizler de hemen şimdi test edebilir ve çocuklarınız ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

blank

Çocuk Modu Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulumu yapmanı yeterli olacaktır. Sonrasında bir pin belirliyor ve çocuklarınız için özel bir profil oluşturuyorsunuz. Tüm bu işlemleri yerine getirdikten sonra ebeveyn kontrolü butonu ile birlikte çocuklarınızın izleyebileceği içerikleri belirliyor ve eklemeleri yapıyorsunuz.

Çocuğunuzun uygulama içerisinde ne kadar süre vakit geçirebileceğini ve hangi programları takip edebileceğini de belirliyorsunuz. Bu sevimli ve sağlıklı bir kısıtlama olacaktır. Çocuklarınız hem keyifli vakit geçirecek hem de bunu sağlıklı bir sürece dönüştürecektir. Onları dijital dünyada koruma altına almak istiyorsanız eğer sizler de bu uygulamadan hemen şimdi faydalanabilirsiniz.

Geniş Bir Oyun Alanı

Bu uygulama ile birlikte çocuklarınız diledikleri gibi oyun oynayabilecekler ve yine uygulama içerisinde yer alan oyunların onların kişisel gelişimine herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğini de hatırlatmak isteriz. Beklentilerinize her anlamda yanıt vereceğini düşündüğümüz bir proje ve az önce de bahsettiğimiz gibi bu proje kısa süre içerisinde sayısız insana ulaşmayı başardı.

Oyun alanının yanı sıra aynı zamanda çizim yapabilecekleri ve boya eğitimi alabilecekleri farklı etkinlikler de mevcut. Geliştirme ve güncellemeler devam ediyor ve yakın zamanda bu uygulamanın çok daha popüler hale geleceğini düşünüyoruz. Sizler de incelemelerinizi yaptığınızda ve uygulamayı test ettiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizlere hak vereceksiniz.

Samsung’un çocuklar ve ebeveynler için tasarladığı bu proje, 2 milyonu aşkın aktif kullanıcıya ulaşmış durumda ve bu sayının yakın zamanda artacağını düşünüyoruz. Her geçen gün daha fazla ebeveyn tarafından indiriliyor ve geri bildirimler de gayet olumlu görünüyor. Basit bir oyun uygulaması değil ve tam aksine çocuklarınızın kişisel gelişimine ekstra katkıda bulunacak çok sayıda etkinliği de bünyesinde barındırıyor. İncelediğinizde bunu sizler de somut bir şekilde fark edecek ve çocuklarınız için faydalı bir adım olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Tablet ve telefon kullanımını daha güvenilir hale getirmek bu uygulama sayesinde mümkün ve bununla birlikte çocuklarınızın keyifli vakit geçireceğini de garanti ediyoruz. Ücretsiz indirebilir ve bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu