Mobil

Vodafone Bedava Sms Kampanyaları

Ülkemizin en güçlü operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone, özellikle kobilere ve iş dünyasına sunduğu fırsatlar ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Merak etmeyin Vodafone bedava sms kampanyası ile birlikte öğrencileri de unutmuyorlar ve aslında her kesime hitap edebilmek adına zengin bir yelpaze ile karşımıza çıktıklarını da söyleyebiliriz…

Ücretsiz sms kampanyası ile de öğrencileri ve sms tutkunlarını mutlu etmeyi başaran operatör hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Dilerseniz bu kampanyanın detaylarını hep birlikte inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmaya çalışalım.

1 ay süre boyunca 300 adet ve günlük 10 adet olmak koşulu ile bedava sms kampanyasından sizler de faydalanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Vodafone internet adresine giriş yaptıktan hemen sonra sağ üst köşede yer alan giriş kısmı ile birlikte profillerinize erişim sağlayabiliyorsunuz.

Servisler kısmına giriş yaparak sms bölümüne ulaşın ve buradan mesaj göndermek istediğiniz numarayı seçerek sizler de mesajlarınızı online olarak gönderin. Aylık 300 adet sms hakkınız var ve bunun için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

An itibarıyla aktif bir başka kampanya bulunmuyor ve sms’e olan ilginin azalması ile birlikte bu konuda kampanya yapmayı düşünmediklerini söyleyebiliriz. İnternet ve dakika konusunda ise fazlasıyla bonkör davranıyorlar ve hali hazırda bu noktada sizler de ücretsiz olarak hizmet alabiliyorsunuz.

blank

Vodafone Sms’lerimi Kullanmazsam Devreder mi?

300 adet sms hakkınız var ve bu sms’leri 1 aylık süre zarfında bitirmeniz gerekiyor. günde 10 adet mesaj atabiliyorsunuz ve üzerine çıkamazsınız. Diyelim ki kullanmadınız ve 90 adet sms hakkınız kaldı. Ne yazık ki çöpe gidiyor ve diğer aya devretme gibi bir durum da söz konusu değildir. Sms’lerinizi günde 10 adet olmak kaydı ile kullanabilirsiniz ve merak etmeyin bitirmek zorunda da değilsiniz. Bunun dışında bir başka kampanyadan söz etmek an itibarıyla mümkün değil ancak internet ve dakika konusunda daha zengin bir yelpaze söz konusu ve resmi sitelerini incelediğinizde de bunu daha net bir şekilde görebileceksiniz.

Vodafone Bedava Sms Faturama Yansır mı?

Herhangi bir bedel ödemiyorsunuz. Vodafone bu konuda fazlasıyla şeffaf bir tutum sergiliyor ve diğer operatörlerin yaptığı gibi küçük küçük sözleşme maddeleri ile canınızı sıkmıyor. Bu kampanya tamamen ücretsiz ve sizler de hakkınız olan 300 adet sms’i doyasıya kullanabiliyorsunuz. Vodafone kullanıcılarının faydalanabileceği bu ayrıcalık ile birlikte iletişim için ücret ödememiş olacaksınız ve kısa süre içerisinde binlerce insanın bu avantajdan faydalandığını da belirtmek gerekiyor.

Vodafone gibi köklü firmaların bu tür ayrıcalıklar ile karşımıza çıkıyor olması gerçekten sevindirici bir haber ve diğer operatörler ile rekabet halinde olmaları da kalite standartlarını bir üst seviyeye taşıyor.

Vodafone Sms Sınırı Var mı?

Az önce de ifade ettiğimiz gibi ayda 300 adet sms gönderme hakkınız bulunuyor. Merak etmeyin 301 olduğunda faturalarınıza herhangi bir ücret yansımıyor çünkü 301. Sms’de uyarı alıyorsunuz ve hakkınızın bittiği uyarısı ile karşı karşıya geliyorsunuz. Günlük sınır ise 10 adet olarak belirlenmiş durumda ve gün içerisinde 11. Mesajı atmaya kalktığınızda da hakkınızın kalmadığını ve diğer gün deneme yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Vodafone bedava sms konusu yanında kusursuz bir operatörden bahsediyoruz ve sunduğu kampanyaların yanı sıra hizmet kalitesini incelediğimizde de ne kadar kıymetli bir marka olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz. Henüz bir operatör tercihinde bulunmadıysanız eğer sizler de Vodafone ile tanışabilir ve size en uygun tarifeyi seçerek bu aileye dahil olabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu