Mobil

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Rehberi

2019 yılında sizleri bekleyen çok özel fırsatlar var… Vodafone bedava internet kazanma rehberi başlığı altında bu fırsatları detaylı bir şekilde ele almaya çalışacağız.

Vodafone kullanıcıları, uygun tarifeler ve ekonomik rakamlar ile birlikte iletişim özgürlüğünün tadını en iyi şekilde çıkartıyorlar. Sunulan kampanyalar ve ekstralar ile birlikte müşteri memnuniyeti her geçen gün biraz daha artıyor ve dilerseniz sizleri de memnun edecek ve yüzlerinizi güldürecek olan çok özel fırsatlara hep birlikte göz atalım.

blank

Vodafone Self Servis Bedava İnternet Kampanyası

Hemen şimdi Google Play ve ios mağazalarına girerek sizler de Vodafone Self Servis uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve hattınıza tanımlanacak olan interneti özgürce kullanın. Bedava internet kampanyası hali hazırda devam ediyor ve binlerce hat sahibi de bu fırsatı değerlendirmiş durumda.

blank

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet

E-fatura’ya geçiş yaptığınız takdirde sizler de 15 gün geçerli olmak kaydı ile 1 Gb bedava internet kazanıyorsunuz. Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen şimdi EFATURA boşluk EPOSTA adresi yazarak 7000’e kısa mesaj gönderiyorsunuz ve saniyeler içerisinde hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor. Bu uygulama oldukça faydalı bir uygulama ve kağıt israfının da önüne geçiyor. Aynı zamanda doğayı ve yeşili korumak isteyen hat sahipleri de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye devam ediyorlar.

2017 tarihinde geçerli olan bir kampanyadan bahsediyoruz ancak kısa bir süre sonra gösterilen ilgiye ve talebe bağlı olarak bu kampanyanın bir kez daha karşımıza çıkacağını ve yenileneceğini de belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.

blank

Vodafone Yanımda Bedava 2 GB İnternet

Faturalarınızı detaylı bir şekilde görüntülemek ve kullanım detaylarını anlık olarak kontrol etmek isterseniz eğer sizler de ücretsiz olarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte her hafta sürpriz ödüller karşınıza çıkıyor ve bedava internet fırsatı da bu ödüllerden yalnızca bir tanesidir.

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde fatura ödeme işlemlerinizi ve aynı zamanda lira yükleme işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyor ve ücretsiz olarak hizmet alabiliyorsunuz.

blank

Vodafone Bedava Sürpriz İnternet Paketi

500MB’lık bedava internet için bir sms yeterli olacaktır. Bu tür kampanyalar ile birlikte hat sahiplerini memnun etmeyi başaran Vodafone, oldukça cömert davranıyor. Hemen şimdi NET500MB yazarak 3636’ya sms gönderebilir ve sizler de bedava internet hakkını en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Bir diğer kampana ise sürpriz paket olarak karşımıza çıkıyor ve SURPRİZ yazıp 6666’ya sms göndererek bu fırsatı değerlendirebiliyorsunuz. Birbirinden güzel ve birbirinden farklı sürprizler bu pakette sizleri bekliyor olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası

542 dakikalık hediyenizi almak istiyorsanız eğer sizler de 542DK yazıp 7000’e mesaj atabilirsiniz. Bol bol konuşmak ve bu bağlamda daha özgür hareket etmek istiyorsanız eğer bu kampanya sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Vodafone 4.5G Aboneline Özel 2GB

2016 yılında popüler olan bu kampanya yeni dönem ile birlikte bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 4.5G kutlamaları devam ediyor ve sizler de 4.5G servisini aktif hale getirmek için 4.5G yazıp 4545’e mesaj attığınızda 1 ay süre ile kullanabileceğiniz 2GB internetiniz hattınıza tanımlanıyor. Az önce de dile getirdiğimiz gibi bu kampanya şu an için aktif durumda değil ancak çok fazla talep var ve yakın zamanda bir kez daha bu kampanyanın karşımıza çıkacağını düşünüyoruz.

blank

Vodafone Yükle Harca Kazan

Yüklemelerinize ve yaptığınız harcamalara bağlı olarak sizler de kazanç elde edebiliyorsunuz. Ne kadar çok yüklerseniz ya da ne kadar çok harcarsanız elde edeceğiniz fırsatların sayısı da bir o kadar artacaktır. 500 dakika ya da 1Gb kazanma şansı elde etmek isterseniz eğer yapmanız gereken şey oldukça basittir. BANANEVAR yazıp 44455’e sms göndererek bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Kampanyanın elbette birtakım şartları var ve size gönderilen bilgilendirme sms’i ile birlikte bu şartlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız. yükledikçe kazanabileceğiniz çok özel bir promosyon fırsatı olduğunu düşünüyoruz ve sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Bazen 500 dakika bazen de 1 GB hediye kazanıyorsunuz ve kampanya dahilinde bu hediyelerin zaman zaman değişiklik gösterebileceğini de belirtmek gerekiyor.

Vodafone hat sahipleri bu konuda bir hayli şanslı çünkü yaptığınız harcamalar size bonus olarak geri dönüyor ve en sıkıntılı zamanlarınızda imdadınıza yetişiyor. Dakika ya da internet için sizler de bu kampanyaya dahil olabilir ve yüklemelerinizi de bu doğrultuda yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz faturasızlara özel Perşembe fırsatına da hep birlikte göz atalım. Hat sahiplerinin merakla beklediği konulardan bir tanesi olduğunu düşünüyoruz.

Vodafone Faturasızlar için Perşembe Günleri Daha Güzel

Tek seferde yapacağınız yüklemeler için çok özel bir fırsat sizleri bekliyor olacaktır. Yükleme miktarı baz alınarak 100 katı kadar MB internet kazanıyorsunuz. Evet yanlış duymadınız, tam 100 katı karşılığında bedava internet için sizler de hemen şimdi harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü 30 liralık yükleme yaptığınız takdirde 3000MB bedava internetiniz de otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Burada bilmeniz gereken önemli bir detay var ve bu detayı da siz değerli Vodafone faturasız hat sahiplerine aktarmak istiyoruz. Hediye internetinizi 1 gün içerisinde bitirmek yani kullanmak durumundasınız. Devreden günde ne yazık ki hediyeleriniz sıfırlanıyor ve kullanım hakkınız bitiyor. Perşembe günleri artık çok daha özel ve sizler de yüklemelerinizi Perşembe günü yaparak bu fırsattan en iyi şekilde faydalanabilir ve internette çok daha özgür bir biçimde sörf yapabilirsiniz. Ne kadar çok yüklerseniz o kadar çok hediye internet sizleri bekliyor olacaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu