Mobil

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone bedava dakikaları ücretsiz olarak hattınıza tanımlayabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Genç yaşlı milyonlarca insanın tercih ettiği operatörlerden bir tanesi olan Vodafone, iletişimi çok daha kusursuz bir seviyeye taşımak adına çalışmalarına devam ediyor. Bu yazımızda Vodafone bedava dakika başlığı altında çok sayıda kampanyadan ve fırsattan bahsetmeye çalışacağız.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone bedava dakikalar ile birlikte sizler de sevdikleriniz ile doya doya konuşabilecek ve tariflerinize ek olarak herhangi bir ödeme yapma durumunda kalmayacaksınız. Gerek çekim gücü gerek sunduğu fırsatlar ile birlikte yediden yetmişe milyonlarca insanın takdirini kazanan bir operatörden bahsediyoruz ve kullanıcı sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Sizler de bu operatörü kullanıyorsanız eğer 2019 yılına özel kampanyaları yakından takip edebilir ve bedava paketler ile birlikte fayda sağlayabilirsiniz. Kampanyalar sürekli olarak güncelleniyor ve zaten size özel tanımlanan bedava paketler ile ilgili kullanım detayları da yine tarafınıza detaylı bir şekilde aktarılacaktır.

Vodafone bedava dakika kazanma başlığı altında bu kampanyalardan nasıl faydalanabileceğinizi ve bu kampanyaların takibini ne şekilde yapabileceğinizi de paylaşmak istiyoruz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Temin Edilir?

Vodafone bedava dakika kapsamında birçok farklı kampanya söz konusu ve editörlerimiz de bu kampanyaların detaylarını sizinle paylaşmaya devam ediyor. Vodafone tarafından sunulan fırsatlar dahilinde konuşma süresi yetmeyen operatör kullanıcılarının yanı sıra sevdikleri ile doya doya konuşmak isteyen hat sahipleri de büyük fayda sağlayacaktır. Pekli bu paketler hangileri ya da bu paketleri temin etmek için ne yapmak gerekiyor? Gelin hep birlikte bu sorulara da yanıt verelim…

Vodafone 2020 Harca Kazan Kampanyası Hakkında

2019 yılında sevdiklerinizde daha rahat bir şekilde konuşmanız için muazzam bir kampanya sunuluyor. Vodafone’nin bu konuda öncü firmalardan bir tanesi olduğunu da bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. Harca kazan kampanyasından faydalanmak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi “BANANEVAR” yazarak 4455’e sms gönderebilirsiniz.

Saniyeler sonra sizlere bir bilgilendirme mesajı gelecek ve kampanyadan ne kadar kazanç elde ettiğiniz ve ne kadar harcama yapabileceğiniz de detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Belli bir harcamaya Dakika türü bir fırsat elde edeceksiniz ancak bu kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor. Net bir bilgi vermek elbette mümkün değil ve bu konuda daha sağlıklı bilgi edinmek için tarafınıza iletilen mesajı incelemeniz yeterli olacaktır.

Bu kampanya dahilinde yalnızca konuşma süresi değil, bedava sms ve internet paketi kazanma şansına da sahip olacaksınız.

blank

Freezone Bedava Dakika Kampanyası Hakkında

Freezone’lilere özel bir kampanya ile karşınızdayız. 25 yaş altı kullanıcılara özel olarak hazırlanan bu fırsat sayesinde sizler de Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “6 ay geçerli 250 dakika” paketini seçebilirsiniz. Bu paketi seçtiğiniz takdirde bedava dakika kampanyasına otomatik olarak dahil ediliyorsunuz. Paketlerde zaman zaman güncelleme durumu söz konusu olabiliyor bu yüzden daha sağlıklı ve net bilgiler almak adına Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret etmeniz çok daha doğru olacaktır.

Vodafone’liler için 2019 Bedava Dakika Fırsatları

Vodafone kullanıcıları ile bedava konuşmak isterseniz eğer 100 dakikalık süreniz hazır! “EVET” yazıp 3785’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Sms sonucu sizlere yine sms olarak bildirilecek ve promosyon fırsatı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar da yine tarafınıza aktarılacaktır.

Vodafone’den 542 Dakika Hediye!

Vodafone kullanıcılarına özel kampanyalardan bir tanesi de bedava 542 dakika fırsatı olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizler de bu kampanyadan faydalanmak isterseniz hemen şimdi 542DK yazıp 7000’e sms gönderebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir kampanya olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve herhangi bir şartı sağlamanıza da gerek yoktur. Bir güncelleme durumu söz konusu değilse 542 dakikalık konuşma süreniz hattınıza eklenecek ve sizler de doya doya sohbet etme fırsatı bulacaksınız.

2020 Yılı Yükle Kazan Kampanyası Hakkında

Hattınıza yükleme yaparak bu fırsattan faydalanabiliyorsunuz. 2019 yılı için geçerli olan bu kampanyadan sizler de yararlanmak istiyorsanız eğer DAKİKA yazıp 445’E sms göndermeniz yeterli olacaktır. Size bir bilgilendirme mesajı gönderilecek ve bu mesajda ne kadarlık yükleme yapmanız gerektiği de yer alıyor olacaktır.

Vodafone’den Bedava 1000 Dakika Fırsatı!

1 haftalık 1000 dakika konuşma süresi kazanmaya ne dersiniz? EVET yazıp 4000’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Üstelik konuşma süreniz yalnızca Vodafone kullanıcılarına yönelik değil, diğer tüm operatörleri de ücretsiz arayabiliyorsunuz. Sohbet etmeyi sevenler için muazzam bir promosyon fırsatı olduğunu düşünüyoruz.

Paket ile ilgili güncellemeler söz konusu olabilir ancak merak etmeyin tarafınıza gönderilecek olan sms’te gerekli tüm detaylar ve bilgiler yer alıyor olacaktır. Kullanım süresi ve geçerlilik tarihi de yine sms ile aktarılıyor.

Vodafone bedava dakika ile kullanıcılar bir hayli şanslı ve 2020 yılına baktığımızda konuşma süresinin yanı sıra sms ve internet bakımından da gayet bonkör bir yıl olacak gibi görünüyor. Sizler de Vodafone kullanıcısı iseniz bu fırsatları değerlendirebilir ve hakkınız olan bedava dakikalarınızı kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu