Ana sayfa Mobil Instagram Güncelleme Nasıl yapılır?

Instagram Güncelleme Nasıl yapılır?

17008
1

Instagram güncelleme nasıl yapılır? Instagram nasıl yüklenir? Instagram güncellemeyi nereden yaparız? Bu yazımızda güncelleme ile ilgili yaşadığınız sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok kullanıcısı olan Instagram, yaşanılan güzel anların ve unutulmayacak karelerin paylaşılmasına imkan sunmaktadır. Fakat günümüzde bu amacın çok da ötesinde bir boyut aldı. Uygulamanın tek işlevi resim ya da video paylaşmaktan çok ticari amaç uğruna kullananlarda var.

Her gün başka bir yenilik ile karşımıza çıkan Instagram, yapılan güncellemelerle birbirinden güzel özellikleri ile karşımıza çıkmaya ve beğeni almaya devam ediyor. Genellikle Android ve IOS cihazlar da kullanılan uygulama hata veriyorsa ya da yeni özellikler geldiyse yapmanız gereken tek şey uygulamayı güncellemek olacaktır.

Instagram Uygulaması Nasıl Güncellenir?

Android ve iphone için güncellemeler farklılık göstermektedir. Bu yazımızda Instagram güncelleme nasıl yapılır? Detaylı bir şekilde anlatacağız.

Android İçin Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

Android cihazınız üzerinde uygulama yüklü ve yeni güncellemeden yararlanmak istiyorsanız, Google Play üzerinden yapabilirsiniz. Google Play Store giriş yaptıktan sonra, sol üst köşede uygulamalarım kısmından güncelleme isteyen uygulamaları görebilirsiniz. Android cihazınızda ki tüm oyun ve uygulamaları da bu şekilde güncelleyebilirsiniz. Ya da Google Play Store’dan Instagram uygulamasını aratın, uygulama mağazasına giriş yapın ve son sürümünü güncelleyin. Güncelle işlemi bittikten sonra en yeni Instagram özelliklerini kullanabilirsiniz.

Başka bir yöntem, APK dosyası üzerinden güncelleme yapabilmeniz için Android cihazınız üzerinde bir takım ayarlar yapmanız gerekmektedir. Uygulamalardan Ayarlar > Güvenlik-Bilinmeyen Kaynaklar (Bilinmeyen uygulama kurulumuna izin ver.) Sonra ki aşama Instagram uygulamısını APK olarak indirin ve kurmaya başlayın.

iPhone Instagram Güncellemesi Nasıl Yapılır?

IOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde  Instagram güncellemeyi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Yapmanız gereken App Store üzerinden güncellemelere bakıp kontrol ettikten sonra Instagram güncelleme işlemini yapabilirsiniz. Cihazınızdan Ayarlar-iTunes ve App Store’dan giriş yaparak güncellemeler kısmından yapabilirsiniz.

Windows İçin Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda, Microsoft Store mağazası içerisinde uygulamalar > Instagram Güncelle butonuyla basit bir şekilde güncellemenizi yapabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here