Blog

Videoya Müzik Ekleme Programı

Sunumlarınızda daha profesyonel bir tavır takınmak ve bunu karşı tarafa aktarabilmek adına sizler de vidyolarınıza ekleme yapabilir ve sunumlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte kişisel zevkleriniz için oluşturacağınız çalışmalarda da videoya müzik ekleme programı ihtiyacı doğuyor. Editörlerimizin yaptığı inceleme neticesinde sektörün en çok tercih edilen programlarından bir tanesini sizlere de tanıtmak istiyoruz.

Oldukça işlevsel ve kullanımı kolay olan bu program sayesinde sizler de fayda sağlayacak ve çalışmalarınızı daha kısa süre içerisinde sonuçlandıracaksınız. Fon müziği olarak kullanım gerekebilir ya da ilgili vidyoya çok uygun bir müzik bulduğunuzu da düşünebilirsiniz. Program desteği alarak sizler de müzik ekleme işlemini kolayca yerine getirebiliyorsunuz.

Movavi Video Editör, tüm işletim sistemlerinde ve akıllı cihazlarda kusursuz bir şekilde hizmet veren programlardan bir tanesidir. Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde bunu çok daha net bir şekilde görebiliyoruz ve dilerseniz program ile ilgili detayları ve merak edilenleri de sizinle paylaşmaya çalışalım.

blank

Videoya Müzik Ekleme Programı

  • Movavi Video Editör’ü donwload ederek ilk adımı atabilirsiniz. Kurulum işlemi kısa sürüyor ve oldukça basit. Bu işlemi yaparken nasıl hareket etmeniz gerektiği step step anlatılıyor ve zaten ileri tuşu ile devam ediyorsunuz.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra programı başlatın ve ‘’Yeni Proje’’ butonuna tıklayın Vidyolarınızı ekledikten sonra ilgili vidoyaya müzik eklemek için medya dosyası ekle butonunu kullanacaksınız ve hemen ardından müzik seçimi yaparak onay verin.
  • Yapacağınız eklemeler zaman tüneli panosuna dahil ediliyor ve dilerseniz buradan kesme işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
  • Video ve ses parçası uzunlukları ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız ve herhangi bir eşleşme durumu karşınıza çıkmazsa eğer sizler de kırmızı işaretleyici sembolü ile kesme işlemini yerine getirebiliyorsunuz ve tekrar tekrar dinleyerek uygun hale getirebilirsiniz.
  • Kaydetme işlemi için ise dışa aktar butonuna tıklamanız gerekiyor ve karşınıza çıkan seçenekler arasında ilgili projeyi nasıl kaydedebileceğinizi de seçebiliyorsunuz. Bu seçimi yaptıktan hemen sonra onay vermeniz yeterli olacaktır. Mobil cihazlarınıza kaydedebilir ya da internette paylaşmak için farklı formatlarda da kayıt yapabilirsiniz. Bu konuda fazlasıyla seçeneğe sahip olduğunu görebiliyoruz ve profesyonellerine n çok işine yarayan detaylardan bir tanesi de kesinlikle budur.
  • Bu program ile birlikte aynı zamanda çok sayıda vidyoyu da tek parça haline getirebiliyor ve birleştirme işlemini daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Program Türkçe mi?

Türkçe ara yüzü ile hizmet veren uygulamalardan bir tanesidir ve Türk kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulama olduğunu da bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. Kurulumda ve kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz ancak bu tür bir sorun ile karşı karşıya geldiğinizde kullanım kılavuzu niteliğindeki vidyolardan da yardım alabilirsiniz ve yine firma tarafından hazırlanan sayısız vidyo olduğunu da hatırlatmak isteriz.

  • Bu program ile birlikte zaman tünelinde vidyo işleme avantajı elde ediyorsunuz ve katman katman çalışarak daha profesyonel işlere imza atabilirsiniz.
  • Görüntü kalitesi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız eğer profesyonel efektlerden yardım alabilirsiniz ve program bu desteği de sunmaktadır.
  • Yine profesyonel başlık ve gölgelikler ile sunumlarınızı daha eşsiz bir noktaya taşımak da mümkün olacaktır.

İşlevsel olması bu programı bir adım daha öne taşıyor ve sınıfının en iyisi olduğunu söylemek de kesinlikle abartılı bir iddia olmayacaktır. Hemen şimdi indirme işlemini yapabilir ve sizler de bu deneyime ortak olabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu