Mobil

Twitter mobil uygulamasında sadeliğe gitti!

 

Twitter, son zamanlar da mobil uygulamasına gösterdiği rağbeti sık sık yaptığı güncellemeler ile sizlere gösteriyor! Özellikle mobil uygulamasında trendleri öne çıkaran bir güncelleme yayınladıktan sonra büyük beğeni toplayan uygulama, sizlere direkt olarak trend olan konuları arama sayfasında görmenizi sağlıyor!

 

Böylelikle farklı bölümlere girmenize gerek kalmadan, trend olmuş konuları hemen buradan görebilecek ve ekstrem bir arama zahmeti içerisine de girmeyeceksiniz! Keşfet ve aktivite sayfaları ile 3 sayfa olarak hazırlanmış olan bu uygulama, zaman akışıyla beraber derli toplu bir görüntü haline büründü. Sadeleşme ile beraber artık daha çok kitle çekmeyi planlayan Twitter, eminiz ki böylelikle iyi bir kitle edinecek ve kendisini bu alan da gelişmiş bir şekilde sunabilecek!

 

Yakın dönemdir Google ve Facebook’un Twitter’i satın almak adına yoğun bir kapışma gösterdiğini de biliyoruz. Bu güncelleme “acaba satılmayacak mı?” sorusunu da arafta bırakmış oluyor!

 

Twitter mobil uygulamasında sadeliğe gitti!

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu