Blog

Turkcell T60 Ön İncelemesi

Turkcell T60 Ön İncelemesi
Turkcell’in yeni akıllı telefonu Turkcell T60 incelemesi
Turkcell T60, 8 Mayıs Cuma günü düzenlenen etkinlikle, Turkcell’in yeni Genel Müdürü Kaan Terzioğlu tarafından, Turkcell T60 modeli tanıtıldı.
Turkcell T60‘ın Ön sipariş fiyatı 799 TL olarak açıklandı. Üst seviye özellikleriyle dikkat çeken Turkcell T60, operatör markalı telefonlar arasında fiyat performans bakımından oldukça iddialı.
Turkcell T60 özellikleri nelerdir?
Turkcell T60, Qualcomm’un 64 bit desteği sunan 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemciye sahip. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolamanın olduğu cihazda ayrıca Turkcell T50 modelinde olmayan microSD kart desteği bulunuyor.

Turkcell T60 özellikleri
ZTE tarafından üretilen 5 inç büyüklüğünde HD ekran kullanılmaktadır. Telefon hafifliği ve inceliği ile de dikkat çekiyor.
13 Megapiksel ana kamera ve 5 Megapiksel çözünürlüğündeki kameralarında, Sony tabanlı sensörün kullanılmıştır. Fotoğraf performansı iddialı olacak gibi ve Android 5.0 Lollipop sürümüyle sunulacak. Detaylı incelemesini yakında Teknocard’dan takip edebilirsiniz.

İsmail CAN

İletişim lisans bölümünden mezun olan yazar, Güncel teknoloji haberleri, bilim, oyun ve sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu