Mobil

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell, Bip Messenger aracılığı ile kampanyalara hız kesmeden devam ediyor ve bunlardan birisi de Turkcell sürpriz nokta kampanyası dikkat çekiyor.

Uygulamayı indiren herkese eğlenceli oyunlar sunuyor ve elbette bu oyunları başarılı bir şekilde tamamladığınızda sürpriz hediyeler de kazanıyorsunuz. 10 Gb’ye varan bedava internet için sizler de sürpriz nokta oyununu tamamlamalısınız. Kim bedava internet ister oyunu gibi eğlenceli bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz ve kısa süre içerisinde milyonlarca operatör kullanıcısı da bu kampanyadan faydalandı. Bip Messenger ile kazanmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey Turkcell sürpriz nokta kampanyası şartlarını yerine getirmek durumundasınız ve dilerseniz bu şartların neler olduğuna da hep birlikte göz atalım.

Uygulamayı İndirin

Mağazaya giriş yaparak sizler de Bip Messenger uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Bu uygulama gündelik hayatlarınızda da işinize yarayacaktır ve silmeyeceğinize de eminiz. İnternet bağlantınız olduğu takdirde yine Bip kullanıcıları ile birlikte anlık iletişim kurabiliyor ve dosya paylaşımında bulunabiliyorsunuz. Kısa sürede sayısız kullanıcıya ulaşan uygulamalardan biri olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve gayet başarılı olduğunu da görebiliyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra izlemeniz gereken bazı adımlar var ve bu adımları da alt başlıklar halinde siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya çalışacağız.

blank

Turkcell Sürpriz Nokta

Bip Messenger uygulamasının keşfet ya da arama bölümüne giderek sizler de Sürpriz Nokta yazın ve oyun için ilk adımı atın. Oyuna katılım sağladıktan sonra sizleri keyifli bir süreç bekliyor ve hareketliliğinizi arttıracak bir etkinlik olduğunu da hatırlatmak isteriz. Oyunu oynamak için Gps’nin açık olması gerekiyor ve size iletilen konuma yürümeniz gerekiyor. İlgili konuma ulaştığınız takdirde hediyeniz otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Tüm adımları tamamladığınızda ise 10 Gb’ye varan bedava internet ayrıcalığı karşınıza çıkıyor. Oldukça eğlenceli değil mi? Bu eğlenceye sizler de ücretsiz olarak dahil olabilir ve hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

Şartlar Nelerdir?

  • Oyunu günde en fazla 5 kez oynayabiliyorsunuz ve ayda toplamda 30 kez oynama hakkınız vardır. Ay sonunda haklarınız sıfırlanıyor ve oyuna bir kez daha dahil oluyorsunuz.
  • Oyuna dahil olmak için Bip Messenger uygulamasını indirmeniz ve konum özelliğini açmanız gerekiyor. Aksi takdirde uygulama sizlere konum gönderse bile oyuna dahil olamayacaksınız. Verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Her konumda bir ödül kazanma hakkınız var ve bu ödül sadece internet hakkı değil.
  • Turkcell hat sahipleri arasında geçerli olan bedava dakikalar da yine bu oyuna dahil edilmiş durumda 1000 dakikaya kadar bedava konuşma hakkı sunuluyor ve bu da muazzam bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu keyifli etkinlik sayesinde sizleri de çok sayıda hediye bekliyor. Turkcell operatör kullanıcısı iseniz hemen şimdi Bip uygulamasını indirebilir ve bu etkinliğe sizler de dahil olabilirsiniz. Aylık bir kotanın olması gayet normal ve bu da art niyetli kullanıcıların önüne geçmek adına doğru bir güvenlik önlemidir.

Daha fazla Turkcell hediye internet kampanyaları için tıklayın.

Hediyeleriniz sistem tarafından otomatik olarak yükleniyor ve bu sistemde herhangi bir aksama durumu söz konusu olduğu takdirde çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Hediyelerinizi talep etmek adına ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tanımlama işlemi 48 saat içerisinde yapılacaktır ve sorun yaşayacağınızı da düşünmüyoruz. Binlerce kullanıcının faydalandığı bu etkinlik sayesinde belirlenen konumlara hareket edecek ve günü da daha keyifli bir şekilde geçireceksiniz. Turkcell’in yaratıcı fikirlerinden biri olduğunu düşünüyor ve katılım sağlamanızı da şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu