Mobil

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava İnternet

Turkcell, kullanıcılarına bedava internet fırsatları sunmaya devam ediyor ve #Sen yap diye kampanyası da bunlardan bir tanesidir. 6 hafta süre ile geçerli olan bu kampanyanın koşullarına da hep birlikte göz atalım istiyoruz.

Bireysel hat sahiplerinin yanı sıra aynı şekilde kurumsal hat sahipleri, mobil ses hattı sahipleri ve faturasız hat sahipleri de bedava internet kampanyasından en iyi şekilde faydalanabiliyor.

Her hafta yeni bir görev ve yeni hediyeler hazırlanıyor. Açıkçası oldukça dikkat çekici bir kampanya ve zaten online dünyayı gezdiğinizde kullanıcıların da bu görevlerden ne deni memnun olduklarını sizler de göreceksiniz.

Eğer sizler de bedava internet kazanmak istiyorsanız aşağıda belirtilen şartları yerine getirmek durumundasınız…

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Bedava internet hediye

22 Nisan’da başlatılan kampanyanın son tarihi ise 2 Haziran 2019 olarak belirlenmiş durumda. Sizler de bu süre zarfında belirtilen şartları yerine getirerek bedava internet kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya kısa süre içerisinde çok büyük bir ilgi gösterildi ve hali hazırda en popüler kampanyalardan biri olduğunu da belirtmek isteriz. Bedava GB kazanabilir ve sizler de internette dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

Bip uygulamasında yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek bu kampanyaya saniyeler içerisinde katılabiliyor ve internet kazanma hakkı elde ediyorsunuz.

blank

Çok eğlenceli bir kampanya olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve sıra dışı bir çalışmaya imza attıklarını az sonra sizler de anlamış olacaksınız. Uygulama içerisinde çok fazla oyun var ve bu oyunlardan bir tanesini seçerek sizler de kombo görev alıyorsunuz. Bu görevleri belirtilen süre içerisinde eksiksiz bir şekilde tamamlayıp yerine getirmeniz yeteri olacaktır. Bu sayede hem eğleniyor hem de kazanıyorsunuz. Az önce de belirttiğimiz gibi sıra dışı bir çalışmaya imza atmış durumdalar ve kullanıcılar da bu durumdan fazlasıyla memnun görünüyorlar.

1. Hafta UpCall 2GB bedava internet

2 farklı gün içerisinde Upcall uygulamasını kullandığınız takdirde sizler de dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 2GB bedava internet kazanmış olacaksınız. Bu uygulamayı tanıtmak ve daha da önemlisi daha fazla insana ulaşmak adına güzel bir görev olduğunu düşünüyoruz. Uygulama sayesinde aramalarınıza resim eklemesi yapabiliyor ve aynı zamanda tek bir tık ile grup görüşmesi de oluşturabiliyorsunuz. İşlevsel bir uygulama ve eminiz ki beklentilerinize de yanıt verecektir.

2. Hafta Dergilik uygulaması 2GB bedava internet

29 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında yine iki farklı gün içerisinde Dergilik uygulaması üzerinden 5 farklı yayın indirdiğiniz takdirde 48 saat süre ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 2 GB hediye internetiniz de otomatik olarak hattınıza yükleniyor.

3. Hafta Fizy 2GB bedava internet

6-12 Mayıs tarihleri arasında bir görev daha var… İki farklı gün Fizy uygulaması ile yakından ilgilenmeniz gerekiyor. 10’ar şarkı dinlediğiniz takdirde sizler de 48 saat boyunca kullanabileceğiniz 2Gb bedava internet kazanıyorsunuz.

4. Hafta TV+ 2GB bedava internet

13-19 Mayıs tarihleri arasında yapmanız gereken şey ise TV+ uygulaması üzerinden iki farklı günde 10’ar dakika tv izlemek olacaktır.

5. Hafta 10 arkadaşına BiP yükletenlere 2GB bedava internet

20-26 Mayıs tarihleri arasında 10 arkadaşına BiP uygulamasını tavsiye edip yükletenlere 48 saat boyunca geçerli 2GB interneti diledikleri gibi kullanabilirler.

6. Hafta Paycell kart ile harcama yapanlara 15GB bedava internet

27 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında Turkcell uygulaması Paycell kart ile harcama yapan kullanıcılar, 48 saat boyunca geçerli 15GB interneti diledikleri gibi kullanabilirler.

Daha fazla Turkcell bedava internet için tıklayın.

Turkcell sen yap diye bedava internet kampanyasında görevler bitmiyor ve her hafta sizleri yeni bir görev bekliyor diyebiliriz. Bu sayede Turkcell tarafından hayata geçirilen uygulamaları daha yakından tanıma fırsatı elde ediyor ve bununla birlikte bedava internet kazanıyorsunuz. Hem eğlenmek hem yeni uygulamalarla tanışmak ve daha da önemlisi bedava internet kazanmak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilirsiniz.

Turkcell kullanıcıları gerçekten şanslı ve bu tür kampanyalar ile birlikte internette diledikleri gibi sörf yapabiliyorlar. Hemen şimdi kampanyaya katılabilir ve sizler de bedava internetin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu