BlogMobil

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

2020 yılında Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken adımları sırayla anlatacağız. Turkcell kullanıcıları; kampanyalar, abonelik işlemleri, hat işlemeleri, fatura işlemleri gibi konularda bilgi almak için müşteri hizmetlerine direk bağlanmak en doğal haklarıdır. ‘Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak’ için öncelikle 532 telefon numarasını kullanmalıdır.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi için aşağıda verilen tuşlamaları yaparak bütün sorun ve sorularınızı sorabilir, çözümlerinizin en kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Ülkemizdeki telefon operatörleri arasında yerini en ön sıralarda alan ve telefon iletişimi konusunda derin bir hizmet imkanı sunan ve 1994 senesinde kurulan Turkcell, kurulduğu günden itibaren gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek büyümeye devam etmektedir. Yenilikçi ve mücadeleci bir telefon operatörü olan Turkcell, ülkemizin sayılı güvenilir operatörlerinden biridir.

Abone sayısı diğer operatörlere göre oldukça yüksek olan ve milyonları aşan üye portföyü sayesinde 2020 yılında da hizmet vermeye, müşteri hizmetlerini de bu abone sayısına bağlı olarak geliştirmeye, anında ulaşım imkanı sağlamaya ve büyük yoğunluğa rağmen geri dönüşleri hızlandırıp sorunları gidermeye odaklı olarak çalışmaktadır.

Turkcell müşteri hizmetleri, eski ve yeni abonelerin en çok temasta bulunduğu departman olarak bilinir. Bu nedenle de oldukça yoğun olan müşteri hizmetleri departmanı, yine de abonelerin memnuniyetini sağlamak amacıyla hızlı bir iletişim imkanı sunmaktadır. Eğer siz de Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

blank

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell, ülkemiz genelince binden fazla mağazaya ve her abonenin dünyanın her yerinden ulaşabileceği bir web sitesine sahip olan kurumsal bir operatör firmasıdır. Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için:

 • Telefondan 532 nolu numarayı arayın.
 • Ardından karşınıza telesekreter çıkacaktır ve size “arama nedeninizi bir kaç kelime ile söyler misiniz?” şeklinde sormaktadır.
 • Telesekretere “müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” cevabını veriniz.
 • Ardından size tekrardan “ne gibi bir işlem yapacaksınız?” gibisinden bir soru soracaktır.
 • Bu soruya “müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” cevabını vermeniz durumunda direk olarak Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma yerine, telefona Dijital Operatör uygulaması yükleyerek tüm işlemlerinizi buradan çözebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla dakikalarca beklemeden hemen hemen tüm işlemlerinizi yapma olanağınız vardır. Zamandan da tasarruf etmeye yarayan online uygulama ya da web sitesi, Turkcell kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmektedir.

Başka Operatörden Direk Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Turkcell kullanıcısı değilsiniz ancak yine de Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız, 05325320000 nolu numarayı arayın ve yukarıdaki Turkcell abonelerinin yaptığı adımları izleyin. Çünkü Turkcell kurumsal bir firmadır, abonesi olmasa dahi gerekli bilgi, yanıt ve detayları sizlerle paylaşmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanırken Faturalı ve Faturasız Hat Farkı

Turkcell operatörüne bağlı olarak faturalı hattınız varsa 532 numarasını çevirdikten sonra iki kere 2 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ancak faturasız hattınız varsa yine 532 numarasını çevirdikten sonra önce 1 sonra 0 tuşuna basarak müşteri hizmetlerine ulaşma imkanını yakalayabilirsiniz. Gerekli rakam bilgileri bu şekilde bilinmektedir. Sizler de faturalı ya da faturasız hat kullanma durumunuza göre bu rakamları tuşlayarak her türlü sıkıntınızı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek çözebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Başka Yöntem

1- Eğer elinizdeki telefonda Turkcell hat bulunuyorsa direkt 532‘yi çevirebilirsiniz.

2- Sabit hat ya da başka operatörlerden arayacaksanız 0532 532 00 00 çevirebilirsiniz.

3- Gerekli numarayı çevirdikten sonra 0‘a basarak Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarasına direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Bu yazıda Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yapmanız gereken farklı yöntemleri sizlerle paylaştık. Siz de yukarıda verilen adımları takip ederek Turkcell müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanarak, kampanyalar, tarife değişikliği, numara değişikliği, bilgi güncelleme, TL yükleme, şifre işlemleri, internet paketi satın alma gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

10 Yorum

 1. sabahtan beri müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorum dönüp dönüp aynı menüye aktarılıyorum
  Müştri temsilcisine nasıl baglanabilirim.

 2. Yukarıdaki açıklamalara göre de yaptım ama bir türlü müşteri temsilicisi ile görüşemiyorum

 3. PİŞMANIM TURKCELE GEÇTİĞİME. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLANAMIYORUM. BÖYLE SAÇMALIK OLAMAZ YA.

 4. İnsan hat taşıdığı gün pişman olur mu be ? 2 saattir bağlamıyorlar. Tüketici hakem heyetine başvurucam üşenmeyip

 5. Bir şekilde baglandım. Tarife danışmanım demek gerekiyormus dedi bağlandığım kişi. Belki sizin de işinize yarar belki.

 6. 2 saattir müşteri temsilcisine ulaşmak için uğraşıyorum. ama karşıma hep şunu tuşlayın bunu tuşlayın ben karşıma sorunuma çözüm bulacak canlı canlı görüşecek birini istiyorum.lanet olsun böyle çağrı merkezi ilk defa gördüm.hakan beyin dediği gibi tarife danışmanım dedim oda çözüm olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu