Mobil

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Ülkemizin en çok tercih edilen operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Tarifelerin fiyatlarını incelediğimizde diğer operatörlere kıyasla daha yüksek rakamlar karşımıza çıkabiliyor ancak alacağınız hizmet emin olun sizleri de tatmin edecektir. Turkcell bedava sms kampanyasından bahsedeceğiz ve hiçbir ücret ödemeden elde edeceğimiz SMS‘ler ile birlikte sizler de arkadaşlarınız ile doya doya konuşabileceksiniz.

Bu tür kampanyalar konusunda başarılı olduklarını düşünüyoruz ve hatta daha fazla müşteriye ulaşmak adına en kıymetli yöntemlerden bir tanesidir.

Bu kampanyalar sektördeki diğer firmalara da ciddi anlamda örnek oluyor ve rekabet ortamının gelişmesi ile birlikte yine birçok operatör de bu kampanyalara dahil oluyor.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Peki ama bedava sms nasıl alabilirim? Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden merakınızı giderelim ve bedava sms kampanyası için neler yapmanız gerektiğini de hep birlikte inceleyelim.

İptal izin yazıp 2222’ye sms gönderdikten hemen sonra bir yanıt alacaksınız ve bu sms ile birlikte Devam yazıp 2197’ye yeniden sms göndermeniz gerekiyor.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde 1 hafta süre ile kullanabileceğiniz 1GB hediye internet ve aynı zamanda 1000 adet sms hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Müşteri memnuniyeti konusunda önemli işlere imza atan turkcell, dönem dönem bu tür kampanyalar düzenliyor ve müşterilerinin taleplerine doğrudan yanıt vermeyi de en iyi şekilde başarıyor. Bu başarıya ortak olmak adına sizler de harekete geçebilir ve Turkcell’i tercih edebilirsiniz.

An itibarıyla aktif olarak devam eden sms kampanyası bu şekildedir ve 1 hafta boyunca sizler de doyasıya mesajlaşabiliyorsunuz. Bu paketin ücretsiz olduğunu belirtmek gerekiyor ancak 1 haftanın sonunda iptal işlemini de yerine getirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde faturanıza eklenecek ve belli bir ücret ödemek durumunda kalacaksınız. Turkcell bu tür durumlarda sizleri en kısa süre içerisinde bilgilendiriyor ve iptal işlemi için de gerekli yönlendirmeleri doğrudan yapacaktır.

blank

Yeni Dönem Turkcell Sms Kampanyaları

Ücretsiz sms kampanyası olarak yukarıda bahsettiğimiz adımlar sizleri de amacınıza ulaştıracaktır ancak bunun dışında bedava sms kampanyası bulunmuyor. Yakın zamanda bu tür bir kampanya daha başlatacağını duyuran Turkcell, sms konusunda olduğu gibi internet konusunda da fazlasıyla bonkör davranıyor ve bu tavır müşteriler tarafından da olumlu karşılanıyor.

Her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran ve kullanıcı sayısını arttıran bu operatörü bizler de kesinlikle tavsiye ediyoruz. Editörlerimiz araştırmalarına devam ediyor ve yeni dönem kampanyaları hakkında sizlere de bilgi veriyorlar. Bu bilgiler ışığında harekete geçebilir ve sizler de bedava smslerinizi yükleyebilirsiniz. Smslerinizi 1 hafta süre içerisinde bitirmek zorundasınız, aksi takdirde kullanım sağlayamayacaksınız.

Tamamen Ücretsiz SMS!

Herhangi bir tarifeye geçiş yapmanıza ya da cüzi bir miktar ödeme gibi bir durum asla ve asla söz konusu değildir. Turkcell bu konuda fazlasıyla şeffaf bir tutum sergiliyor ve zaten müşterilerini bu firmaya bağlı tutan en önemli detaylardan bir tanesi de budur.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi kampanya süresinin bittiği durumlarda size bir sms ya da mail iletiliyor ve gerekli işlemleri yaparak ücret ödemekten de kurtuluyorsunuz. Endişe edeceğiniz bir durum söz konusu değildir ve bu konuda da Turkcell’in gerçek bir marka değeri taşıdığını söyleyebiliyoruz.

Turkcell bedava sms kampanyasının yanı sıra internet ve dakika kampanyaları ile de fark yaratan bu firmayı sizler de tercih edebilir ve sunulan avantajlardan en iyi şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu