Mobil

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Türkiye’nin en popüler operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, hat sahiplerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Turkcell bedava dakika kazanın başlığı altında bu kampanyaları sizinle paylaşmaya çalışacağız.

Ülkemizin en köklü firmalarından biri ve baz istasyonu bakımından bir değerlendirme yaptığımızda en kalabalık firmalardan biri olduğunu da görebiliyoruz. İstasyon sayısı her geçen gün arttırılıyor ve bu da çekim gücünü bir üst seviyeye taşıyor. Birçok operatörün hizmet veremediği noktalarda Turkcell bir adım öne çıkıyor ve sahip olduğu alt yapı bakımından da ciddi anlamda profesyonel bir seviyeye ulaşmış durumda.

Tarifelerin diğer operatörlere kıyasla daha pahalı olmasının asıl nedeni de budur ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız biraz fedakarlık yapmanız gerekiyor. 2019 yılına özel kampanyaları ile de adından söz ettirmeyi başara firma, bedava konuşma dakikalarının yanı sıra sms ve internet paketleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Sizler de Turkcell hat sahibi iseniz bu konuda fazlasıyla şanslısınız ve az sonra bahsedeceğimiz detaylar ile birlikte kazanan tarafta yer alacaksınız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve bu operatörün sunduğu fırsatları hep birlikte değerlendirmeye çalışalım.

Turkcell Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma

30 lira ve üzeri yüklemelerinizde sizler de salla kazan uygulamasından faydalanabiliyorsunuz. Bedava konuşma dakikasının yanı sıra sms ve internet hediyesi de yine bu uygulama sayesinde karşınıza çıkıyor. Her hafta yeni bir hak elde ediyorsunuz ve sürpriz ödüller ile birlikte sizler de kazanan tarafta yer alıyorsunuz. Salla kazan uygulaması Turkcell tarafından projelendirilen ve kısa süre içerisinde birçok operatörün de taklit ettiği çalışmalardan bir tanesidir. Bu sayede sizler de yükledikçe kazanç elde edecek ve sürpriz hediyeler ile birlikte bu fırsattan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

blank

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Hediye

Turkcell abonelerin özel çalışmalardan bir tanesi ile karşınızdayız. Son dönemde binlerce hat sahibinin yakından takip ettiği çok özel bir kampanya ve sizler de bu kampanyadan hemen şimdi faydalanmak isterseniz eğer hiç tereddüt etmeden Gel DK yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz. Geçerlilik süresi hakkında ne yazık ki güncel bir bilgi alamadık ancak merak etmeyin bu sürse bitmişse ya da kampanyanın iptali gibi bir durum söz konusu ise zaten sizlere gerekli bilgilendirme mesajı atılacak ve diğer kampanyalar hakkında da gerekli bilgi verilecektir.

Turkcell Sürpriz Hediye Dakika/İnternet

Sürprizleri seviyorsanız eğer hemen şimdi SURPRIZ yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz. Bedava dakikanın yanı sıra bedava internet kazanma şansınız da var. Güzel bir sürpriz için gayet uygun bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Kampanya ile ilgili detaylar sms olarak tarafınıza iletilecek ve kullanım koşulları ile ilgili bilgilendirme de daha sağlıklı bir şekilde yapılacaktır.

Turkcell Bip Kullanıcılarına Özel 100 Dakika 1 Lira Fırsatı

1 lira gibi çok ama çok uygun bir rakam ile birlikte sizler de Bip’ten 100 dakika satın alabiliyorsunuz. Muazzam bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve Bip kullanıcılarının büyük bir kısmı da bu kampanyayı yakından takip ediyor. BİP 100 DK yazdıktan sonra bu mesajı 2200’a sms olarak gönderin. Hesabınızda yeterli tutar varsa eğer 100 dakikanız hattınıza tanımlanacaktır. Bip uygulaması son dönemde çok daha popüler hale geldi ve bu tür kampanyalar ile birlikte adını duyurmayı da başardı. Eğer sizler de Bip kullanıcısı iseniz bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanabilir ve doya doya sohbet edebilirsiniz. 1 lira ödeyerek 100 dakika kazanmak artık mümkün!

2019 yılında Turkcell bedava dakika fırsatları ve çok daha fazlası için sayfamızı takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu