Mobil

Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır?

Avea’yı bünyesine dahil ederek büyük bir başarıya imza atan Türk Telekom, yeni kullanıcıları ile tanışmak için sabırsızlanıyor. Türk Telekom bedava sms kampanyası da bu tanışma sürecini çok daha verimli ve dikkat çekici hale getirecektir.

Sizler de bedava sms kampanyalarına katılım sağlayarak herhangi bir ücret ödemeden iletişimi daha keyifli hale getirebilir ve sevdiklerinizle sohbet etme şansı bulabilirsiniz.

Her dönem bu tür kampanyalara imza atıyorlar ve yeni dönemde de Woops’u çok daha popüler hale getirmek ve tanıtmak adına bir sms kampanyasına imza attıklarını görebiliyoruz. Dilerseniz detaylara hep birlikte göz atalım ve nasıl faydalanabileceğinizi de incelemiş olalım.

Woops’a Nasıl Kayıt Olabilirim

2000 adet ücretsiz sms hakkı elde etmek için sizler de woops’a kayıt olmak durumundasınız. Eğer kayıtlı iseniz ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmıyor ancak değilseniz Woops yazıp 4545’e sms atmanız yeterli olacaktır. Bu sms için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz ve kampanyadan ilk 500.000 müşterinin faydalanabileceğini de hatırlatmak isteriz. Kampanya kapsamında sunulan sms’leri 1 aylık süre içerisinde bitirmek durumundasınız, aksi takdirde diğer aya devretme ya da kullanım hakkı elde etme gibi bir durum söz konusu değildir. Sizler de doya doya mesajlaşmak adına hemen şimdi üye olabilir ve bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

blank

Woops Kampanyası Bitti mi?

Resmi sitede hali hazırda bu kampanyanın devam ettiğinden bahsediliyor ve dönem dönem yenilenerek üyelerin karşısına çıkıyor. Bazı kaynaklarda ise eski bir kampanya olduğu dile getirilmiş ancak çağrı merkezini arayıp sorduğumuzda kampanyanın devam ettiğini söylüyorlar. Dilerseniz sms atarak sizler de deneyebilir ve aktifliğini kontrol edebilirsiniz.

Bedava sms kampanyası ile birlikte daha fazla insana ulaşmayı hedefleyen Türk Telekom, bu konuda fazlasıyla başarılı olmuş durumda ve hatta birçok insan sırf bu kampanya nedeniyle operatör değişikliğine gidiyor. Bu tür fırsatlar, rekabeti de arttırıyor ve diğer operatörler de rekabete dahil olabilmek adına yepyeni kampanya ve fırsatlar ile karşımıza çıkıyorlar.

Ödeme Yapmam Gerekecek mi?

Kayıt olmak için göndereceğiniz sms’lerde herhangi bir ücretlendirme durumu söz konusu değildir. Bu sms için ücret alınmayacaktır ibaresi de tarafınıza iletiliyor. Bununla birlikte 1 ay boyunca kampanyada kalabiliyorsunuz ve bu süre zarfında 2000 adet sms hakkınız bulunuyor.

Ben sms hakkımı diğer aya devretmek istiyorum ya da kalan haklarımı diğer ay değerlendirmek istiyorum diyorsanız eğer ne yazık ki bu tür bir durum söz konusu değildir. Ay içerisinde sms kullanımının tamamlanması gerekiyor, aksi takdirde kalan sms hakkınız iptal olacak ve herhangi bir şekilde aktarımı yapılmayacaktır.

Türk Telekom Avantajları Devam Ediyor

Avea ve Türk Telekom iş birliği ile ortaya muazzam çalışmalar çıkıyor ve çok sayıda kampanya ile birlikte sizler de herhangi bir ödeme yapmadan sms ya da internet hakkı elde ediyorsunuz. Yalnızca sms konusunda değil, dakika ve bedava internet konusunda da muazzam bir operatörden bahsediyoruz. An itibarıyla en fazla kampanya sunumu yapan operatörlerden bir tanesidir ve bu detay da onları sektörde bir adım daha öne taşıyor diyebiliriz.

Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren ve bedava fırsatlar konusunda bir adım daha öne geçen Türk Telekom, uygun tarifeleri ve avantajları ile de taleplerinize doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Henüz bu operatöre dahil değilseniz sizler de geçiş işlemlerinizi online olarak yapabilir ya da en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret ederek taleplerinizi bire bir iletebilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu