Mobil

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Rehberi

Türk Telekom hat sahipleri için çok özel fırsatlar var ve sizler de bu fırsatlardan faydalanmak için sayfamızı yakından takip edebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kazanmak için birtakım kampanyalardan bahsedeceğiz ve sizler de ilgili adımları takip ederek ücretsiz internet kazanma hakkı elde edebilirsiniz.

Avea’nın Türk Telekom bünyesine dahil edilmesi ile birlikte sektör büyük bir hareketlilik kazandı ve milyonlarca insan uygun tarifelerden ve rakamlardan faydalanmak için operatör değişikliğine gitti. Sizler de doya doya konuşmak ve doya doya internete girebilmek için Türk Telekom’a geçiş yapabilir ve ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz ücretsiz internet hakkı elde edebilmek adına neler yapmanız gerektiğine de hep birlikte göz atalım ve bu konuda sizleri de bilgi sahibi yapalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Sil Süpür

  • Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız eğer Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Uygulamayı indirdikten sonra bilgileriniz ile birlikte giriş yapın ve sil süpür oyununu oynamaya başlayın.
  • Hediyeler sürekli olarak güncelleniyor ve Perşembe 08:00’a kadar bu güncelleme yapılıyor.
  • Oyun oynayarak hediye kazanma fırsatı elde ediyorsunuz ve gayet keyifli bir süreç olacağını da belirtmek gerekiyor.
  • Bu kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi olan her kullanıcı faydalanabiliyor ve kazandığınız hediye ile ilgili bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesaj doğrultusunda sahip olduğunuz hakları da daha detaylı ve sağlıklı bir şekilde öğreneceksiniz.

Arayanı Bil Bedava İnternet Kampanyası

  • Arayanı Bil servisi, Türk Telekom kullanıcılarına sunulan hizmetlerden bir tanesidir ve ücretli bir çalışma olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.
  • Arayanı Bil servisine sizler de aylık abone olabilir ve anında 1 Gb hediye internet kazanabilirsiniz. Aylık abonelik için yapmanız gereken şey oldukça basit ve hemen şimdi Plus yazıp 7065’e sms gönderebilirsiniz. 6 aylık abone olmak istiyorsanız eğer yine Plus yazıp 7066’ya sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Servis üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal ettirebiliyorsunuz ve unutmadan belirtmek gerekiyor ki eğer iptal işlemini gerçekleştirmezseniz paketiniz düzenli olarak otomatik yenilenecektir.

Yükleme Şenliği Promosyon Fırsatları

2018 tarihi içerisinde geçerli olan bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz ancak yakın zamanda kampanya yenilenecek ve bir kez daha Türk Telekom hat sahiplerine sunulacaktır. Kampanya, ilk günden itibaren büyük ilgi gördü ve hatta birçok farklı operatör de yine bu promosyon fırsatına benzer çalışmalara imza attı. Yakın dönemde yenilenecek olan kampanya hakkında birtakım detaylar sunmak istiyoruz.

Türk Telekom mağazaları aracılığı ile gerçekleştireceğiniz 35 lira ve üzeri yüklemelerde sizler de haftalık 2 Gb internet kazanma hakkı elde ediyorsunuz. 40 liralık yükleme yaparsanız eğer haftalık 5 Gb kazanacaksınız. Yüklemeleriniz 50 lira ve üzeri olduğu takdirde 10 Gb cepten internet hakkı elde ediyorsunuz. Oldukça avantajlı bir fırsat diye düşünüyoruz ve az önce de belirttiğimiz gibi kampanya sunulduğu günden itibaren kısa süre içerisinde çok büyük ilgi gördü ve hali hazırda bu fırsatı bekleyen kullanıcılar olduğunu da belirtmek gerekiyor. Sizler de sayfamızı güncel olarak takip edebilir ve yeni kampanyalardan en kısa süre içerisinde haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom bu tür konularda fazlasıyla bonkör davranıyor ve hat sahipleri de bu durumdan fazlasıyla memnun görünüyorlar.

Selfy Gece Kampanyası

Yine 2018 yılı için geçerli bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz ancak yakın zamanda bir kez daha tekrar edilecek ve hat sahiplerine sunulacaktır. 00:00 ile 06:00 arasında 3 Gb bedava internet ayrıcalığından sizler de faydalanabileceksiniz.

Bu hizmetten faydalanabilmek için GECENET yazıp 4545’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Az önce de dile getirdiğimiz gibi kampanya henüz aktif değil ancak gelen talepler doğrultusunda kısa bir süre sonra bu kampanyanın bir kez daha karşımıza çıkacağını umuyoruz.

Selfy üyesi ve faturalı hat sahibi iseniz GECENET yazıp yollamanız yeterli oluyor ancak Selfy üyesi değilseniz GECENET TCKN yazıp 4545’e göndermeniz gerekecektir. Kampanyaya kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ve tamamen ücretsiz olduğunu da belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. 7-25 yaş arası hat sahiplerine özel olarak sunulan bu kampanya ile birlikte sizler de gece yarısı olduğunda internet keyfini kusursuz bir şekilde yaşayacak ve hiçbir ücret ödemeden bu hizmeti alabileceksiniz. Türk Telekom hat sahipleri bu konuda gerçekten şanslı ve sunulan promosyon fırsatları ile birlikte yalnızca bedava internet değil, bedava konuşma süresi ve sms hakkı da elde ediyorlar.

7 Liraya 2GB Ek İnternet Hakkı

Faturalı ve faturasız hat sahipleri için özel olarak hazırlanan bu promosyon fırsatı sayesinde sizler de 7 lira gibi çok uygun bir rakama ek internet satın alabiliyorsunuz. 2GB Ek yazdıktan sonra 5555’E sms göndermeniz yeterli olacaktır. İnternetim bitecek diye korkmanıza gerek yok çünkü çok ekonomik rakamlar eşliğinde sizler de ek paket satın alabiliyor ve bu ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Selfy’den Mor Hediye 1 GB Avantajı

Faturasız hat kullanıcıları bu promosyon fırsatı sayesinde bedava 1 GB kazanma hakkı elde ediyorlar. Mor paketlerde yer alan faturasız hat kullanıcısı iseniz eğer sizler de bu avantajı en kısa süre içerisinde değerlendirebilir ve internette dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya

Facebook, Twitter ve Whatsapp kullanıcılarını ilgilendiren güzel bir haber ile karşınızdayız. Sizler de ücretsiz sosyalleşmek isterseniz eğer bu kampanya tam da size göre! SOSYAL PAKET yazıp 5555’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. 30 günlük süre içerisinde tek seferde bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz ve yukarıda bahsi geçen uygulamalarda kullanabileceğiniz 2 GB internetiniz otomatik olarak hattınıza yükleniyor. Facebook ve Twitter için 1 Gb, Whatsapp için de 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB gibi bir internet hizmeti karşınıza çıkıyor.

Bahsi geçen platformlar, yeni dönemde en çok kullandığımız ve fayda sağladığımız uygulamalar arasında yer alıyor. Türk Telekom, kullanıcılarını ücretsiz olarak sosyalleştirmek ve iletişimi daha kusursuz bir seviyeye taşımak adına bu tür bir kampanyaya imza atmış durumda. Kampanya kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü ve binlerce kullanıcı bu fırsattan yararlanmaya devam ediyor diyebiliriz.

Facebook, Twitter ve Whatsapp kullanıcısı iseniz ve internetinizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız eğer bu kampanya ile birlikte sizler de ödülünüzü alabilir ve doya doya kullanabilirsiniz.

Türk Telekom hat sahiplerine özel kampanyalardan bahsetmeye çalıştık ve editörlerimiz bu konudaki araştırmalarına da hız kesmeden devam ediyorlar. Güncel bir kampanya söz konusu olduğu takdirde yine bu sayfa üzerinden bilgi vermeye devam edeceğiz. Sizler de sayfamızı takip edebilir ve var olan kampanyalardan en hızlı şekilde faydalanabilirsiniz. Türk Telekom, promosyon fırsatları konusunda gerçekten cömert bir operatör ve zaten birçok hat sahibi de bu yüzden bu operatörü tercih ettiğini dile getiriyor.

2019 yılına damga vuracak Türk Telekom bedava internet fırsatları ve çok daha fazlası için sayfamızdan yardım alabilir ve güncel olarak takip ederek sizler de haberdar olabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu