Ana Sayfa Mobil Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom (Avea) Bedava Dakika Kazanma

0

Bu yazımızda sizlere Türk Telekom bedava dakika başlığı altında operatörün sunduğu kampanyaları aktarmaya çalışacağız. Bildiğiniz üzere Avea, Türk Telekom bünyesine dahil olarak yoluna devam etme kararı aldı ve kullanıcılar da bu durumdan memnun görünüyor. Sunulan kampanya ve özel etkinlik fırsatlarına baktığımızda operatör sahiplerinin ne kadar şanslı olduklarını da görebiliyoruz.

2019 yılına özel çok sayıda ücretsiz konuşma paketi mevcut ve sizler de bu avantajlardan faydalanmak isterseniz yerine getirmeniz gereken birtakım detaylar söz konusu olacaktır. Türk Telekom hat sahibi iseniz ve sevdikleriniz ile bol bol konuşmak istiyorsanız bu kampanyalar kesinlikle ilginizi çekecektir.

Türk Telekom tarifelerini detaylı bir şekilde incelediğimizde rakamların diğer operatörlere kıyasla çok daha uygun olduğunu da görebiliyoruz. İnsanları bu operatöre yönelten en önemli detaylardan bir tanesi elbette budur ve fırsatlar konusunda bonkör bir tavır sergiliyor olmaları da onları bir adım öne taşıyor. Ücretsiz dakika ve çok daha fazlasını kazanmak istiyorsanız eğer az sonra yer vereceğimiz alt başlıklara göz atabilir ve sizler de tarifelere dahil olabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden gerekli bilgilendirmeleri yapalım.

Türk Telekom’dan Ücretsiz 50 ve 100 Dakika Fırsatı!

“Milyon” paket kapsamında sunulan bedava 50 ve 100 dakika fırsatından sizler de yararlanabilirsiniz. Hattınıza tanımlanacak olan bedava dakikalar ile birlikte sizler de sevdikleriniz ile doya doya konuşma fırsatı elde edeceksiniz. Türk Telekom aboneline özel bir çalışma ve yine Türk Telekom hat sahipleri ile konuşarak değerlendirebileceğiniz bir kampanya olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

50 dakika ya da 100 dakika! Bu tamamen sürpriz ve şansınıza kalmış bir durum. Peki ama bedava dakikalarımızı nasıl kazanacağız dediğinizi duyar gibiyiz. PAKET yazıp 9090’a sms göndermeniz yeterli olacaktır. Saniyeler sonra operatörden bir sms alacaksınız ve kampanya hakkındaki tüm detaylar da yine bu bilgilendirme mesajında yer alıyor olacaktır. Geçerlilik süresi boyunca sizler de sevdiklerinizle rahatça konuşacak ve sohbet etme fırsatı elde edeceksiniz.

Türk Telekom’dan 2000 Dakika!

2017 yılında başlatılan bu kampanya, 2000 dakika bedava konuşma süresi sağlıyordu ancak 2019 yılında güncel olmadığını hatırlatmak isteriz. MILYON yazıp 3527’e sms atan kullanıcılar bedava 2000 dakika kazanıyor ve hemen konuşmaya başlıyorlardı.

An itibarıyla bu tür bir hediye söz konusu değil ancak 2000 dakikaya ihtiyacınız varsa sizler de SABIT 2000DK yazıp 6368’e sms atarak 9 lira karşılığında hizmet alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Paket!

Faturasız hat sahibi iseniz sizler de bu avantajdan en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz. Faturalı hatlar cazip gelmiyorsa ve faturasız hat ile yolunuza devam etmeyi tercih ediyorsanız, size özel kampanyaları da yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gece paketi kapsamında sunulan bu avantajdan hemen şimdi faydalanmak isterseniz eğer sizler de hiç vakit kaybetmeden GECE yazıp 4545’e sms gönderebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için en az 30 lira yüklemeniz gerekiyor ve zaten bilgilendirme mesajında da konu ile ilgili tüm detaylar tarafınıza aktarılacaktır. 21:00 ve 09:00 arası ücretsiz konuşma kazanmak için yerine getirmeniz gereken şartlar bu şekildedir.

Türk Telekom avantajları saymakla bitmiyor ve yalnızca bedava konuşma dakikası değil, bedava internet ve sms konusunda da en cömert operatörlerden bir tanesi olduğunu belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. Her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşan bir operatör ve sunduğu promosyon fırsatları ile birlikte gayet kaliteli bir reklam ve tanıtım çalışmasına imza attığını da görebiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz