Sinema

True Detective 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yabancı sinema ve dizi sektörü her geçen gün biraz daha gelişme kaydediyor ve ne yazık ki yerli sinema ya da dizi sektöründe bu gelişimi göremiyor olmak da bizleri fazlasıyla üzüyor. Dizi sektörüne damga vurmayı başaran isimlerden bir tanesi de kesinlikle True Detective… Polisiye kategorisinde yer alan bu dizi, dünya genelinde milyonlarca dizi severe en iyi şekilde hitap etmeyi başarmış ve ülkemizde de bir hayli popüler hale gelmiştir. Bu popüler diziyi sizler de yakından takip ediyorsanız merak ettiğiniz en önemli sorulardan biri de kesinlikle True Detective 3. Sezon Ne Zaman çıkacağıdır. Bu sorunun cevabını az sonra sizinle paylaşacağız ve oyuncu kadrosu hakkında da bilgi vermeyi düşünüyoruz.

blank

Polisiye kategorisi özellikle dizi sektöründe en zorlu kategorilerden bir tanesidir çünkü yazılan senaryoların büyük bir kısmı benzer özellikler taşıyor ancak bu dizide farklı boyutlara geçiyor ve senaryo bakımından gerçekten doyurucu bir hikayeye tanıklık ediyoruz. HBO’nun yapımcılığını üstlendiği bu proje, her sezon 10 bölümlük bir senaryo ile karşımıza çıkıyor ve ne yazık ki çok erken bitiyor. Dizi tutkunlarının sabırsız bir şekilde yeni sezonunu beklediği dizilerden bir tanesi olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Söylentiler çok fazla ve yeni sezonda oyuncu kadrosunda önemli isimlerin yer alacağı söyleniyor ancak bu bilgilerin kesinlik payı olmadığını da belirtmek isteriz.

Uma Thurman ve Norman Reedus gibi isimlerden bahsediliyor fakat az önce de söylediğimiz gibi kadro ile ilgili henüz net bir bilgi yok ve bizler de kulislerde konuşulanları sizinle paylaşmaya özen gösteriyoruz. İlgi çekici senaryosunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çeken bu diziye henüz başlamadıysanız sizler de elinizi çabuk tutabilir ve 1. sezondan başlayarak ilk adımı atabilirsiniz. Polisiye kategorisinde yer alan bu dizi her sezon yeni bir hikayeyi de beraberinde getiriyor ve heyecan dozajı da oldukça fazla… Dizi ile ilgili kulislerde konuşulan en önemli konulardan bir tanesi de yeni sezonun ne zaman başlayacağı…

Aldığımız haberler 2017 yılının sonbahar ayları şeklinde ancak kadro ile ilgili söylediklerimiz bu konu için de geçerli çünkü ortada kesin bir tarih yok ve bunlar da tamamen söylentiden ibaret Hali hazırda beklemeye devam ediyoruz ev site yönetimi olarak en az sizin kadar heyecanlı olduğumuzu da belirtmek isteriz. Bu heyecana ortak olmak isterseniz eğer sizler de sitemizi takibe alabilir ve dizi ile ilgili yeni haberleri de bu mecra üzerinden daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Yeni sezon ile birlikte kadro da netleşecek ve bu konuda da kesin bilgilere ulaşabileceksiniz. Yeni sezonda neler olacak ve bizi nasıl bir hikaye bekliyor sorularının yanıtlarını aramaya devam edeceğiz…

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu