Sinema

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman?

Ülkemizde izlenen yabancı diziler arasında en beğenilenlerden birisi olan ve tavsiye edilen diziler arasında da ilk 10 içerisinde bulmamızın mümkün olduğu Stranger Things dizisi, ilk 2 sezonu başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Gerek oyuncu kadrosunun kalitesi gerekse de senaryo ile şimdiden milyonlarca izleyici kitlesine ulaşmış olan dizide, en merak edilen konu üçüncü sezonun ne zaman başlayacağıdır.

blank

Stranger Things 3. Sezon için araştırma yapan kişilerin büyük bir kısmı, hem dizi ile ilgili çıkan haberleri hem de dizide yer alan oyuncuların resmi sosyal medya hesaplarını yakından takibe almış durumdadır. Ancak, şuan için hiçbir kanaldan dizinin üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağına dair net bir açıklama yapılmamış durumdadır. Bundan dolayı, oyuncuların yapacağı ve yaptığı açıklamalara göre ortalama bir süre tahmini yapılabilmektedir.

Stranger Things 3. Sezon Ne Zaman?

Stranger Things 3. Sezon için şuan yapılan açıklamalara baktığımız zaman, dizinin en erken 2018 yılının sonunda ya da 2019 yılının ikinci ayına kadar çıkmasının ancak mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Dizinin baş karakterlerinden birisi olan Levy, yapmış olduğu açıklamalarda bu aralığı işaret etmiştir. Ancak, röportaj sonunda da ‘’Daha erken dönebilirsek döneriz.’’ Şeklinde cümlelerini sonlandırmıştır. Bundan dolayı dizi severlerin en az 3 4 ay kadar daha beklemesi gerekmektedir.

Dizinin çıkacak olan üçüncü sezonunun ise diğer sezonlarda olduğu gibi 8 ya da 9 bölümden oluşacağından söz edilmektedir. Dizinin yeni sezonunun neden bu kadar geç süreceği konusunda ise, dizi oyuncularının yaşlarının küçük olması ve ikinci sezondaki gergin bölümlerden olumsuz yönde etkilendikleri bundan dolayı da belirli bir süre ara verildiğinden söz edilmektedir. Dustin ve Steve ikilisinin tekrar döneceği üçüncü sezon hakkındaki tüm yeni gelişmeleri, dizinin üçüncü sezonunun yayınlanacağı tarihi ve daha fazlasını da internet sitemizde bulabilirsiniz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu