Sosyal Medya

Tiktok Açılmıyor?

Pandemi döneminde çok daha popüler hale gelen ve hatta birçok ünlü ismin hiç vakit kaybetmeden hesap açtığı bir mecradan söz edeceğiz. Tiktok açılmıyor sorununa değinmeden önce dilerseniz uygulamanın işleyişine göz atalım ve bu konuda sizleri de bilgi sahibi yapmış olalım.

Tiktok, efekt kullanarak ve eklemeler yaparak dikkat çekici kısa vidyolara imza atabileceğiniz ve hatta seslendirme yapabileceğimiz mecralardan biri. Şu an için ücretsiz olarak hesap açabilir ve sizler de komik ya da eğlenceli bulduğunuz vidyoları bu platformda paylaşabilirsiniz.

Tiktok Açılmıyor Sorunu Uzman Görüşü:

Peki ama uygulama açılmıyorsa ne yapmak gerekiyor? Gelin hep birlikte asıl konumuza dönelim ve bu tür bir sorun yaşadığınızda neler yapabileceğimize hep birlikte göz atalım.

1. İnternet bağlantınız ve erişim ile ilgili bir sorun olabilir. Aslında yalnızca Tiktok uygulaması için değil, açılmayan diğer tüm uygulamalar için de az sonra bahsedeceğimiz yöntemi kullanabilirsiniz. Vpn indirmeyi deneyin ve kurulum yapıldıktan hemen sonra dns değiştirin. Sorunsuz bir şekilde uygulamaya giriş yaptığınızı göreceksiniz. Tabi bağlantınız ile ilgili bir problem varsa. Bunun dışındaki sorunlarda vpn desteği almanızın herhangi bir faydası olmayacaktır.

2. İnternet bağlantınızı kontrol edin. Eğer bir zayıflık ya da kopukluk durumu söz konusu ise mobil veri erişimini aktif hale getirip bu şekilde giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen kısa süre içerisinde sorun çözülecek ve talebinize yanıt alacaksınız.

3. Uygulama güncel değilse de bu sorunu yaşayabilirsiniz. Aslında akıllı telefon kullanıcılarının yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi de budur. Güncel olmayan uygulamalarda bu hatayı almanız gayet normal ve güncelleme yapıldıktan sonra sizler de sorunsuz bir şekilde uygulamaya giriş yapabileceksiniz.

4. Ön belleği ve çerezleri temizlemeyi deneyiniz. Uygulamalar kısmından Tiktok’u bulup bu eylemi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu durum da tüm uygulamalar için geçerlidir ve zaman zaman bu bakım işlemini yapmanızı tavsiye ediyoruz.

5. Aslında hepimizin bildiği ve hatta sık sık uyguladığı yöntemlerden birini de paylaşmak gerekiyor. Çalışmayan ya da giriş yapılamayan uygulamalar ile karşı karşıya geldiğiniz takdirde silip yeniden yükleme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Emin olun birçok farklı sorunu çözümlemek ve uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmak adına doğru tercih olacaktır. Bu sayede uygulamayı sıfırlamış oluyor ve yeniden kullanıma hazır hale getiriyorsunuz. Tüm bu adımları takip etmenize ve uygulamanıza rağmen çözüm elde edemediyseniz doğrudan Tiktok yetkilileri ile görüşme yapabilir ve mail atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacak ve yardımcı olmak adına hızlı bir şekilde süreci başlatacaklardır. Fakat öyle zannediyoruz ki bu tür büyük bir sorun ile karşı karşıya gelme ihtimaliniz pek yok gibi görünüyor.

Tiktok Nasıl İndirilir?

‘’Anı yaşayın’’ mottosu ile piyasadaki yerini alan ve kısa süre içerisinde büyük sükse yaratan uygulama, kısa vidyolar çekerek keyifli işlere imza atabileceğiniz mecralardan biri. Eğer profesyonel bir şekilde hareket etmek isterseniz ilgili uygulamanın filtrelerini de kullanabilirsiniz. Şu an için Büşra Pekin bu alanda gayet başarılı işlere imza atıyor ve instagram hesabında da paylaşımlarına devam ediyor.

https://www.tiktok.com/tr/ bağlantısını kullanarak sizler de download işlemi için adımlarınızı atabilirsiniz. Akıllı cihazlarınız için uygun butonu kullanarak yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Kullanımı gayet kolay ve kısa süre içerisinde etkileşim almak gibi bir durum da söz konusu. Dilerseniz ilk vidyonuzu çekerek paylaşabilir ve bu deneyimi daha güçlü bir şekilde yaşama şansı elde edebilirsiniz.

ibrahim BAL

Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Bilim, oyun, yazılım ve donanım uzmanı olup, güncel haberleri yakından takip ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu