Oyun

The Witcher 3 Kapıda, LEVEL Yayında!

The Witcher 3 Kapıda, LEVEL Yayında!

The Witcher 3: Wild Hunt, CD Project RED tarafından geliştirilen 3RD Person video oyunudur. Adından da belli olduğu gibi bir seri oyunu ve daha önceki serilerde oyunun başkarakteri Geralt’ ın hikayesi konu alınmıştı. The Witcher 3’ te de bu durum değişmiyor. Ancak bu kez karakterin hafızası yerine gelir ve dolayısıyla olaylar da başlar. Ve bu macera dolu oyun The Witcher 3 kapıda, LEVEL yayında!

The Witcher 3 3

The Witcher serisi, her oyununda kendisini biraz daha geliştirerek, her seferinde oyunculara büyük keyif veren oyunlar arasında yer alıyor. Hatta gelen haberler arasında oyunun haritasının, yine gönüllere taht kuran Assassins of Kings’ in haritasından daha büyük olduğu da var. Üstelik bu büyüklük 30 kat büyüklüğünde bir ölçü. Ve böylece haritanın bir ucundan diğer ucuna at ile gitmek 40 dakika sürecek. Wild Hunt için 4K çözünürlük kalitesi ile oynama deneyimi sunuyor.

Oyunun senaryo kısmının 50 saat olduğu biliniyor. Ancak verilen yan görevler vs dahil olduğunda bu süre 100 saate çıkacak.  Yani 100 saatlik bir The Witcher 3 keyfi sizlerle buluşacak.  Oyun daha önce 24 Şubat 2015’ te çıkacak olmasına rağmen, daha sonraları bu tarih 19 Mayıs 2015’ e ertelenmişti. LEVEL tüm dünya ile aynı anda gece saat 02.00’ da Twitch Kanalı üzerinden oynanmaya başladı. Oyunun takipçilerine ise 20 adet Orch Must Die! – Unchained beta kodu dağıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu