Mobil

Telefonda Video Kesme

Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için telefonda video kesme sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Hoşunuza giden bir videonun belli bir bölümünü paylaşmak ya da arkadaşlarınıza göndermek isterseniz eğer sizler de profesyonel edit programlarından yardım alabilirsiniz. Günümüz dünyasında bilgisayarlarınız ile yapabileceğiniz birçok işlemi aynı zamanda cep telefonlarınız ile de kısa süre içerisinde ve profesyonel bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz.

Telefonda video kesme işlemlerinde Adrovid Editör de tercih edebileceğiniz programlardan bir tanesidir ve hatta an itibarıyla en işlevsel uygulama olduğunu hatırlatmak gerekiyor. bu uygulama ile birlikte sizler de videolarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve hatta efekt konusunda da çok sayıda seçeneğe sahip oluyorsunuz.

Programın kullanımı oldukça kolay ve hali hazırda en çok tavsiye edilen program olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Ücretsiz bir program ve ödeme yapmanızı da gerektirmiyor. Sizler de telefonda video kesmeye dilediğiniz an mağazadan indirebilir ve cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden programın özelliklerine de hep birlikte göz atalım ve konu ile ilgili sorularınıza da yanıt vermiş olalım.

Telefonda Video Kesme Programın Özellikleri:

  • Videoların ses seviyesini değiştirebiliyor ve manuel olarak müdahale edebiliyorsunuz. Birçok programda yer almayan bu özellik sayesinde sizler de daha profesyonel adımlar atabilecek ve çalışmalar yapabileceksiniz.
  • Tek bir dosya üzerinden daha fazla videoyu birleştirebiliyor ve düzenleme şansı elde ediyorsunuz. Bu sayede boyut kavramını da minimuma indirgemiş olacaksınız.
  • Video dosyalarını dilediğiniz gibi bölebiliyorsunuz.
  • Dilerseniz videolarınızı mp3 ses doyasına dönüştürme şansınız da olacaktır.
  • İsim, boyut ve tarihe göre sıralama yapabilir ve çalışmalarınızı daha sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz.
telefonda-video-kesme
telefonda-video-kesme

Telefonda Video Kesme Programı Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten hemen sonra kurulumu otomatik olarak yapabilirsiniz. Kurulum işlemi bittikten sonra programı açın ve düzenlemek istediğiniz videoya programa sürükleyin. Ya da ekle seçeneğini kullanarak galeri ya da ilgili konum üzerinden ekleme işlemlerini daha kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Zaman çizelgesine benzer bir ibare karşınıza çıkacaktır ve başlatmak istediğiniz nokta ile birlikte kesmek istediğiniz noktayı işaretleyip onay vermeniz yeterli olacaktır. Kayıt işlemi için karşınıza birçok farklı seçenek çıkıyor ve kayıt yeri tercihini yaptığınız takdirde video, cihazınıza sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Bu uygulama ile birlikte iki farklı videoyu klip şeklinde birbirine ekleyebilir ya da tek başına farklı bir klip de yaratabilirsiniz. İşlevsel olması, uygulamayı daha popüler hale getiriyor ve an itibarıyla en çok indirilen programlardan bir tanesi olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Video Birleştirme ve Efekt Desteği

Bahsi geçen uygulama ile birlikte yalnızca kesme işlemi değil, aynı zamanda birleştirme işlemi de yapabiliyorsunuz. İşlevsel bir çalışma ortamı sunuyor ve sınıfının en iyisi olduğunu da belirtmek isteriz. Eğer efekt kullanmak isterseniz, uygulama içi satın almaları deneyebilirsiniz. Çok uygun rakamlar ile birlikte videolarınıza efekt ekleyebiliyor ve daha profesyonel bir çalışmaya imza atma şansı elde ediyorsunuz.

Android kullanıcıları, bu konuda fazlasıyla şanslı ve saniyeler içerisinde video düzenleme işlemlerini yerine getirebiliyorlar. Program dilinin Türkçe olması da yine en önemli artılardan bir tanesidir ve nasıl ilerlemeniz gerektiğinde sorun yaşadığınız takdirde sık sorulan sorular bölümünden yardım da alabiliyorsunuz.

Benzer telefonda video kesme için farklı uygulama olduğunu da hatırlatmak gerekiyor ve Google Play mağazasını ziyaret ettiğiniz takdirde sizler de aramalarınızı yapabilir ve diğer seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Editörlerimizin yaptığı incelemeler neticesinde bu uygulamanın daha profesyonel ve daha kayda değer bir uygulama olduğunu tespit ettik ve siz değerli cihaz kullanıcılarına da tavsiye etmeyi uygun gördük.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu