Oyun

Steam’de Oyunları İnternet Bağlantısı Olmadan Oynama

Epic Games ile birlikte sektörün en büyüklerinden bir tanesi ile karşınızdayız. Steam, oyun severlerin sık sık ziyaret ettikleri mecralardan biri ve zengin oyun yelpazesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Steam’de oyunları internet bağlantısı olmadan oynama başlığı altında merak ettiğiniz sorulara yanıt vermek adına buradayız.

Az önce de dile getirdiğimiz gibi en büyük mecralardan biri olmasının yanı sıra fiyatlar da gayet uygun. Satın almak istediğiniz oyunları indirimli olarak alabileceğiniz özel etkinlik günleri de mevcut. Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer sizler de kişisel bilgilerinizi girerek hesap açabilir ve bu ailedeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Steam’da Çevrimdışı Oynama

Platform ile ilgili yaşanan sorunlara da değinmek adına buradayız. İnternet bağlantısına her zaman için ihtiyacınız olmayacak ve çevrim dışı olarak oyun oynamak da mümkün. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden ana başlığa geçelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

  • Steam hesaplarınızı ya da ilişkilendirilmiş bir oyunu açarak ilk adımı atabilirsiniz.
  • Girişin başarısız olmasını bekleyin ve hemen ardından herhangi bir oyunu açın.
  • Çevrimdışı moda yeniden başlat butonu ile devam edin.
  • Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğinizde sizler de internet bağlantısına gerek duymadan oyunları açabileceksiniz.

Steam, sektörün en büyük platformlarından bir tanesi ve hali hazırda epic Games ile büyük bir rekabet içerisinde olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

steamde-oyunlari-internet-baglantisi-olmadan-oynama

Steam Hakkında

Oyun dünyasını yakından ilgilendiren bir oluşumdan söz edeceğiz. İçerisinde binlerce ve hatta daha fazla oyunun yer aldığı, oyun tutkunu arkadaşlarınız ile çevrim içi sohbet edebilmenize fırsat sağlayan güçlü bir yapılanma. Ücret ödeyerek satın aldığınız oyunları sizler de kütüphanelerinize ekleyebiliyor ve dilediğiniz an tek tık ile oynayabiliyorsunuz.

Steam hesap sahibi değilseniz eğer sizler de hemen şimdi bir hesap oluşturabilir ve ücretsiz olarak bu ailedeki yerinizi alabilirsiniz. Zengin oyun içerikleri ile birlikte taleplerinize en iyi şekilde yanıt vereceğini düşünüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Steam Özel Etkinlik günleri

Steam’i tercih edilir hale getiren en önemli detaylardan bir tanesi de kesinlikle budur. Sizler de özel etkinlik günlerinde %50’ye varan indirimlerden en iyi şekilde faydalanabilir ve hayranı olduğunuz oyunları daha uygun fiyata satın alabilir ve kütüphanelerinize ekleyebilirsiniz. Oyun dünyasında yer alıyorsanız eğer bu mecrada mutlaka bulunmanız gerekiyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi en büyük rakipleri şu an için Epic Games ve bu konuda onları da takdir ve tebrik etmek isteriz.

Yeni dönem ile birlikte bu yarış kızıştı ve iki taraf da çok sayıda özel etkinlik fırsatı ile birlikte üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyorlar. Sektöre yeni düşen oyunların tamamı bu adreslerde karşınıza çıkıyor. İlk etapta rakamlar biraz yüksek gelebilir ancak kısa süre içerisinde indirimler başlıyor ve bu indirimler sayesinde sizler de daha ekonomik bir oyun alış verişine imza atmış oluyorsunuz.

Oyun tutkunlarını bir araya getiren ve özel etkinlik fırsatları ile onları memnun etmeyi başaran bu yapılanma, eminiz ki sizleri de memnun etmeyi başaracak ve taleplerinize de doğrudan yanıt veriyor olacaktır. Hesap açmak için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz ve bu da en önemli detaylardan bir tanesidir. Hemen şimdi bir hesap yaratabilir ve çevrimdışı oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Üstelik indirimli oyunlar da dikkatinizi bir şekilde çekmeyi başaracaktır.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu